Ana Sayfa PC Epic Games Store, Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Epic Games Store, Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

291
0
Epic Games Store, Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
Epic Games Store, Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 3 out of 10, EP 1: “Welcome To Shovelworks” ve Wilmot’s Warehouse adlı 2 oyun hediye edilmişti. Epic Games Store bu hafta da birden fazla oyunu ücretsiz hale getirdi. Bu hafta ücretsiz olan 2 oyun mevcut. Bu oyunlar; Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection.

Oyunlar Epic Games Store üzerinde, 20 Ağustos saat 18.00’a kadar ücretsiz olacak. Ayrıca bugün sona erecek olan A Total War Saga: TROY kampanyasını da yeniden hatırlatalım. 16.00’a kadar bu oyuna da ücretsiz sahip olabilirsiniz. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. TROY ile ilgili haberimizi ise buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Oyunları kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu sayede oyunları dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Remnant: From the Ashes

epic-games-store-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu-2

Gunfire Games tarafından 2019 yılında yayınlanan oyun soulslike türünün yeni örneklerinden biri. Türün özelliklerini oldukça başarılı bir şekilde yansıtan oyun, eklenen yeni fikirler sayesinde de oldukça dikkat çekici bir hal almış. Başarılı bir şekilde işlenen dövüş mekaniği oyunu öne çıkaran en önemli etken diyebiliriz. Ayrıca oyunun hikayesi her oyuncu için farklılık gösterebiliyor. Tamamen rastgele haritalarda gezindiğiniz ve farklı bosslarla karşılaştığınız arkadaşlarınızda kıyasla farklı bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Ayrıca geliştirici ekibin belirttiğine göre oyunu bir kez bitirerek yalnızca %45’ini görebileceğiniz ifade ediliyor.

“Dünya, başka bir boyuttan gelen antik bir kötülük tarafından kaosa sürüklendi. Hayatta kalan son insanlardan biri olarak tek başına veya hayatta kalan diğer iki kişiyle birlikte ölümcül düşmanlarla yüzleşecek ve kaybedilenleri geri almaya çalışacaksın.”

epic-games-store-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu-2

Düşmanlarla dolu çevrelerde zorlu düşmanların ve destansı bölüm sonu canavarlarının üstesinden gelerek deneyim, değerli ganimetler; silahlardan ve zırhlardan oluşan harika bir cephanelik kurmak için kullanabileceğin geliştirme malzemeleri ve her çarpışmaya düzinelerce eşsiz yolla girmeni sağlayan düzenleyiciler kazan.

The Alto Collection

epic-games-store-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu-2

The Alto Collection içerisinde iki adet oyun bulunduruyor. Bunlar; Alto’s Adventure ve Alto’s Odyssey. Ucu bucağı olmayan çöllerden Alpler’deki yamaçlara kadar iki harika yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Gitmek istediğiniz yeri seçin, Alto ve arkadaşları ile heyecan dolu bir snowboard veya sandboard macerası sizi bekliyor.

Havada taklalar atacağınız, çatıların üzerinden geçeceğiniz ve uçurumlardan atlayacağınız oyunda 120 farklı seviye, 360 hedef ve 7 farklı karakter sizi bekliyor. Ayrıca yükseltmelerle dolu bir atölye ile Hem Alto’s Adventure hem de Alto’s Odyssey oyunlarına tam erişim.