Ana Sayfa PC Epic Games Store, İki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, İki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

300
0
Epic Games Store, İki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Bu kampanya ile birlikte pek çok oyuncuyu kendi tarafına çekmeyi başaran Epic Games’in durmaya niyeti yok gibi. Bu hafta 2 oyun ücretsiz oldu. Bu oyunlar; AER Memories of Old ve Stranger Things 3: The Game.

AER Memories of Old

epic-games-store-iki-oyunu-ucretsiz-yapti

Forgotten Key tarafından geliştirilen oyun bu yıl Daedalic Entertainment tarafından yayınlandı. Daedalic Entertainment, son zamanlarda Yüzüklerin Efendisi serisinin sevilen karakteri Gollum’un hikayesini yansıtan oyun üzerinde çalıştığını duyurmuştu. İsmi size bu yüzden tanıdık gelebilir.

AER’e dönecek olursak, kendisi bir açık dünya oyunu. En çok dikkat çeken özelliği ise canlı ve minimalist bir sanat tarzıyla öne çıkarılan atmosfer ve estetik unsurları. Oyunu oynarken bir yandan da kahvenizi yudumlayarak manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman kuşa dönüşerek özgürce dolaşmanız da mümkün. Ancak oyunun temel yapısının macera, keşif ve bulmaca üzerine kurulduğunu da hatırlatalım.

epic-games-store-iki-oyunu-ucretsiz-yapti

“Bir kuşa dönüş ve gökyüzünde süzülen adalardan oluşan canlı bir dünyayı uçarak keşfedip deneyimle. Her adımında dünyanın sonuna daha da yaklaşacağın kayıp antik harabelerin arasına dal.
Eski tanrılar unutuldu, dünyayı paramparça eden olaylarda kayboldu ve geriye sadece gökyüzündeki ada parçaları kaldı. Sonsuz gökyüzü, renkli adalar ve antik harabelerden oluşan mistik bir dünya, karanlığa bürünme tehlikesiyle karşı karşıya. Son birkaç şekil değiştirenden biri olarak, tanrıların topraklarına doğru kutsal bir yolculuğa gönderildin. Gerçekliği kurtarmana yardımcı olacak sırları açığa çıkar.”

Stranger Things 3: The Game

epic-games-store-iki-oyunu-ucretsiz-yapti

Çok sevilen ve oldukça popüler bir seri olan Stranger Things adlı dizinin 3 sezonuna eşlik eden oyun. Diziyi izlerken bir karakter yerine kendiniz olmayı hayal ettiniz mi veya bir karakteri sizin yönettiğinizi? İşte bu oyun tam da size bu fırsatları sunuyor.

Stranger Things 3: The Game, çok sevilen dizinin 3. sezonuna eşlik eden resmi oyundur! Daha önce hiç görülmeyen görevleri, karakter etkileşimlerini ve sırları açığa çıkararak diziden hatırlayacağın olayları oyna! Bu macera oyunu, kendine has retro sanat tarzını modern oyun mekanikleriyle bir araya getirerek nostaljik eğlenceye yepyeni bir boyut katıyor.

Dizide olduğu gibi, Stranger Things 3: The Game’in merkezinde de takım çalışması var. Oyuncular, iki oyunculu yerel eşli oyunda takım kurup dizide çok sevilen on iki karakterden biri olarak Hawkins dünyasını keşfedebilir, bulmacaları çözebilir ve The Upside Down’da ortaya çıkan kötülüklerle mücadele edebilir”
Oyunlar Epic Games Store üzerinden 2 Temmuz saat 18.00’a kadar ücretsiz olarak alınabilir. Buraya tıklayarak AER Memories of Old oyununa ve buraya tıklayarak da Stranger Things 3: The Game oyununa erişebilirsiniz.