Ana Sayfa PC Torchlight II, Epic Games Store’da Ücretsiz!

Torchlight II, Epic Games Store’da Ücretsiz!

310
0
Torchlight II, Epic Games Store'da Ücretsiz!
Torchlight II, Epic Games Store'da Ücretsiz!

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 3 adet oyun ücretsiz hale gelmişti. Oyunlar pek çok oyuncunun bildiği, kendi türleri arasında oldukça popüler olan, Killing Floor 2, Lifeless Planet ve The Escapists 2’den oluşuyordu. Bu hafta ücretsiz olan oyun ise Torchlight II.

Torchlight II, Epic Games Store üzerinde, 23 Temmuz saat 18.00’a kadar ücretsiz olacak. Oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu sayede oyunları dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Torchlight II

torchlight-ii-epic-games-storeda-ucretsiz

Torchlight II, Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon/RPG oyunu. İzometrik kamera bakış açısıyla oynadığınız oyunda çeşitli zindanlara ve farklı mekanlara giderek yaratıklarla savaşıp ganimet toplamaya çalışıyorsunuz. İlk oyunun, Torchlight, üzerine koyarak devam eden Perfect World Entertainment, bu oyunda daha geniş bir dünya ve birçok yeni özellik sunuyor.

İlk olarak bahsetmemiz gereken nokta oyunda 4 farklı karakter sınıfının bulunması. Embermage, Outlander, Berserker ve Engineer karakterleriyle her oyuncu kendine özgü bir oynanışa sahip olabiliyor. Farklı stratejiler için oldukça iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Torchlight II’de pet sistemi de bulunuyor. Bu sayede kendinizi yalnız hissetmemeniz için ufak bir dost edinebilirsiniz. Ufak dediğime bakmayın, hepsinin oldukça tehlikeli olduğunu söyleyebilirim. Bu evcil hayvanlar eşyalarınızı taşıyabiliyor, yerdeki eşyaları toplayabiliyor hatta kuşanabiliyor. Üstelik evcil hayvanınıza bir koşu git de marketten bana iksir al, gitmişken şu mücevherleri de bozdur gel diyebiliyorsunuz. Harika değil mi? 😀 Zaten parşömenler aracılığıyla büyü öğrenebilen ve kullanabilen bir canlının bunları yapması sizi pek de şaşırtmasın. Torchlight II’de sizi daha birçok şey bekliyor.

torchlight-ii-epic-games-storeda-ucretsiz

Ayrıca oyunu arkadaşlarınızla oynamanız da mümkün. LAN veya internet üzerinden co-op olarak eğlenceyi katlayabilirsiniz. Herkese çeşitli roller vererek tam anlamıyla A Takımı olabilirsiniz. Tank, DPS, Range, Büyü, Şifacı gibi roller edinerek ganimetleri toplamaya başlayın.

Oyunun öne çıkan özelliklerinden biri de sürekli özgün bir oyun deneyimi sağlıyor olması. Bunu yapabilmesini sağlayan özelliği ise haritaların tamamen rastgele oluşturulması. Kocaman bir dünyayı ve Vilderan’ın çeşitli kasabalarını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Seviyelerin rastgele sunulması sayesinde her oynadığında yeni düzenler, yollar, ganimetler ve canavarlar görebilirsin.

Buraya tıklayarak oyunu Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bol Ganimetler 🙂