Ana Sayfa Mobil Black Desert Türkiye & MENA Şükran Günü Şenlikleri Başlıyor!

Black Desert Türkiye & MENA Şükran Günü Şenlikleri Başlıyor!

345
0
Black Desert Türkiye & MENA Şükran Günü Şenlikleri Başlıyor!
Black Desert Türkiye & MENA Şükran Günü Şenlikleri Başlıyor!

Özel etkinliklere hız kesmeden devam eden Black Desert Türkiye & MENA, bu ay Şükran Günü Şenlikleri’yle Maceracılar’ına yeni ödüller dağıtıyor. Birçok farklı etkinlik bulunan oyunda Maceracılar şimdi de balık tutarak, çeşitli ödüller kazanabilme şansını yakalayacak.

Geçtiğimiz ay Halloween etkinliği düzenleyen Black Desert Türkiye & MENA bu ay da Maceracılar’ına yeni etkinlikleriyle ödül dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer karşımıza Şükran Günü Şenlikleri’yle çıkan oyun, düzenlendiği Balıkçılık Festivali sayesinde oyunculara oyunu ücretsiz oynama imkânı sunarken yanında birçok ödül vermeyi de ihmal etmiyor.

Şükran Günü Şenlikleri’ne katılarak özel ödüllerin sahibi olun

Black Desert Türkiye & MENA, Maceracılar’ın oyunu tamamen ücretsiz oynayabilmesi için etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Oyunun bu haftaya özel düzenlediği etkinlikte Maceracılar, Şükran Günü Şenlikleri ve Balıkçılık Festivali’nin keyfini sürerken pek çok ödül kazanacak. Black Desert Mobile’ın internet sitesinden kayıt yapan Maceracılar, oyunu tamamen ücretsiz oynayabilmek için kalıcı erişim elde edebilecek. Maceracılar, aynı zamanda bu etkinlikler sayesinde çeşitli ödülleri de sahip olabilecek.

Balıkçılık Festivali’nde balık tutarak ödülleri toplayın!

Black Desert & MENA’nın daha önceden de düzenlediği Balıkçılık Festivali geri döndü. Bu etkinlik sayesinde Maceracılar, oyunda oyun içi eşyalar kazanabilecek. Maceracılar, bu etkinlik sayesinde çeşitli bölgelerde balık tutarak birçok farklı ödül kazanma şansına sahip olabilecek. Oyunun içindeki bazı bölgeler, balık tutarak “Yvrug” kazanmak için daha avantajlı olacak. 27 Kasım 2019 tarihine kadar Maceracılar’ın gidip balık tutmak ve “Yvrug” kazanmak için daha avantajlı olduğu konumlar Velia, Heidel, Altınova, Valencia, Grána ve Duvencrune bölgeleri oldu. Maceracılar, etkinlik boyunca kazandıkları “Yvrug” eşyalarını 500 bin gümüş olarak NPC dükkanına satabilmek gibi bir imkana sahip olacak. Ayrıca bu dönemde yüksek olasılıkla balık tutulabilir, AFK olarak oyunda olmadıkları zamanlarda da balık tutarak, Black Desert’ın en zenginlerinden biri olma şansını yakalanabilir.