Ana Sayfa Uncategorized Steam, 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Steam, 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

358
0
Steam, 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!
Steam, 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Steam bu sıralar en büyük rakibi olan Epic Games Store ile büyük bir yarış içinde. Anlaşıldığı kadarıyla rekabet gittikçe kızışıyor. Bu ise tabii ki biz oyunculara yarıyor. Virüs salgını dolayısıyla evlere kapandığımız şu sıralarda oyun platformlarından güzel haberler alıyoruz. Pek çok kaliteli yapımın ücretsiz olarak bizlere sunulduğunu görüyoruz.

Steam, 3 adet oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu oyunlar Tomb Raider, Drawful 2 ve Deiland. Oyunları Steam kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar hesabınızda bulunacak.

Tomb Raider

2013 yılında Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan Tomb Raider oyuncular tarafından “Son Derece Olumlu” değerlendirmesi almış. Oyunun normal fiyatı ise 35 TL. Şu anda oyun ücretsiz ve DLC’leri de büyük indirime girmiş durumda. En pahalı DLC yalnızca 2 TL. Steam oyunculara güzel bir fırsat sunuyor. Peki Tomb Raider nasıl bir oyun?

İlk olarak bu oyuna başladığınız sırada serinin önceki oyunlarında edindiğiniz deneyimi unutmanız gerekiyor. Bunun sebebi ise Lara Croft’un yeniden tasarlanması. Yeni hikaye tasarımı, yeni karakterler ve modern bir oynanış bu oyunda amaçlanan temel unsurlar. Peki buna ulaşılabilmiş mi? Evet hedeflerine ulaşabildiklerini söyleyebiliriz.

Çok iyi tasarlanan evreniyle ve geliştirilmiş grafik kalitesiyle oyun sizi içine çekiyor. Karakter animasyonları ve atmosfer konusunda da çok iyi bir izlenim sunuyor. Seslendirme konusuna gelecek olursak çıktığı dönemdeki en iyi ses kalitesinin bu oyunda olduğunu söyleyebiliriz. Karakter ve çevre seslendirmeleri atmosfere büyük katkı sağlıyor.

steam-3-oyunu-ucretsiz-yapti

Oynanış kısmına gelecek olursak silah konusunda geniş bir seçenek imkanı sunulmuş. Ok ve yay ikilisinden, tabanca ve tüfeklere kadar çok çeşitli silahlar kullanabilirsiniz. Ayrıca bu noktada silahlarınızı geliştirmeniz de mümkün. Etraftan toplayacağınız materyalleri silahınızı geliştirmek için kullanabiliyorsunuz.

Oldukça özet bir anlatımla size anlattığımız oyunda Lara Croft’un doğa ile çok daha içiçe olduğuna tanık olacaksınız. Onun bir arkeolog olduğunu unutmayacaksınız. Oyunun mağaza sayfasına ilerlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Drawful 2

steam-3-oyunu-ucretsiz-yaptiEvlerimize kapandığımız şu günlerde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz keyifli bir oyun. Bir çizim oyunu diyebiliriz. Çizdiğiniz şeyi arkadaşlarınıza anlatmaya çalışıyorsunuz. Birçok eğlenceli anı depolayabileceğiniz bu oyunda garip çizimlerle karşılaşmanız muhtemel.

Deiland

steam-3-oyunu-ucretsiz-yapti

Tek oyunculu bir RPG oyunu olan Deiland’da tarımdan inşaata kadar pek çok alanda faaliyet gösterebiliyorsunuz. Dünyanızı şekillendirerek onu daha yaşanabilir bir hale getirin.