Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Watch Dogs!

  315
  0
  Epic Games Store'un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Watch Dogs!
  Epic Games Store'un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Watch Dogs!

  Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Watch Dogs! Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun hediyesi kampanyası devam ediyor. Bu haftanın oyunları da pek çok oyuncuyu mutlu edecek cinsten. 2 oyun bu hafta boyunca ücretsiz olarak alınabilir olacak.  Epic Games Store, Watch Dogs ve The Stanley Parable oyunlarını bu hafta ücretsiz olarak oyunseverlere sunacak. Oynanış olarak çok farklı olan bu iki oyun oyunseverlere çok iyi bir deneyim sunuyor. Oyunlarla ilgili detaylar haberimizin ilerleyen kısımlarında yer alıyor.

  Watch Dogs

  epic-games-storeun-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-watch-dogs

  2014 yılında Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun pek çok oyuncu tarafından oldukça beğenildi. Özellikle tanıtım sürecinde oyun hakkında yapılan açıklamalar ve paylaşılan oyuniçi görüntülerin bunda büyük bir etkisi oldu. Sıra dışı oyun konseptiyle ve oynanışıyla oyunseverlerin dikkatini çeken Watch Dogs çıkışının ilk haftasında 4 milyon satışa ulaşarak rekor kırmıştı. Amacınıza ulaşabilmek için ATM’ler, köprüler, trafik ışıkları, güvenlik kameraları gibi akıllı şehir cihazlarını hacklemeniz gerekiyor. Bu sayede oyun dünyası üzerinde büyük bir etkiye sahip olabiliyorsunuz.

  Geleceğin Chicago’sunda geçen hikayede ana karakter Aiden Pearce. Başarılı bir bilgisayar korsanı ve hacker olan Aiden adalet ve intikam peşinde koşuyor. Ailesinin ölümüyle yaşadığı büyük trajedi ve suçlunun bulunmaması üzerine yaşam tarzı ve amaçları bir anda değişen Aiden, şehirde hack’lenebilen her türlü teknolojiyi kendi lehine kullanabiliyor. Hack yaparak trafik ışıklarını değiştirebilir, toplu taşıma araçlarını durdurabilir, sıcak su borularını patlatabilir ve tüm bunları kullanarak peşindeki polisten kaçabilir veya yakalamak istediği kişiye tuzak kurabiliyor.

   

  epic-games-storeun-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-watch-dogs

  İyi bir hikaye, yüksek grafik kalitesi, güzel ve detaylı bir oynanışa sahip olan Watch Dogs kesinlikle deneyimlemeniz gereken bir oyun. Epic Games Store Watch Dogs oyununu ücretsiz verecek! Daha önce sunulan ücretsiz sahip olma fırsatından yararlanamadıysanız bunu kaçırmasanız iyi olur. Buraya tıklayarak oyunun mağazasına ulaşabilirsin. Sağ alt kısımda bulunan “Sürümleri Gör” butonuna tıkladıktan sonra Standart Edition’ın sağında bulunan “Yükle” butonuna tıklayarak oyuna sahip olabilirsiniz.

  Watch Dogs Sistem Gereksinimleri

  Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (Sadece 64 bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz veya AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: DirectX 11 destekli 1 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770 (DX10 destekli ekran kartına sahip oyuncular için bir kötü haber de Watch Dogs’tan geliyor)
  • Harddisk: 25 GB boş alan

  Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (Sadece 64 bit)
  • İşlemci: Sekiz çekirdekli – Intel Core i7-3770 @3.5 GHz veya AMD FX-8350 X8 @4 GHz
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: DirectX 11 destekli 2 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 560 Ti veya AMD Radeon HD 7850
  • Harddisk: 25 GB boş alan

  The Stanley Parable

  epic-games-storeun-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-watch-dogs

  Önümüzdeki hafta Watch Dogs ile ücretsiz olarak verilecek diğer oyun The Stanley Parable. 2013 yılında Galactic Cafe tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun oldukça özgün bir oynanışa sahip. Oyunun tanıtım yazısı da bunu çok iyi bir şekilde açıklıyor.

  “The Stanley Parable, bir birinci şahıs keşif oyunudur. Stanley olarak veya Stanley olmadan oynayacaksın. Bir hikâyeyi takip edeceksin veya etmeyeceksin. Bir seçeneğin olacak veya hiç seçeneğin olmayacak.”

  Bir noktadan sonra sizi yönlendirecek olan anlatıcıyı dinlemek zorunda kalmıyorsunuz. İsterseniz kendi eylemlerinizi uygulayabiliyor ve hikayeden uzaklaşabiliyorsunuz. Yaptığınız her eylemin sizi farklı bir sona götürdüğünü unutmayın…

  “Oyun bitecek veya hiç bitmeyecek. Birbirini takip eden çelişkilerle birlikte oyunların işleyiş kuralları sürekli olarak bozuluyor. Bu dünya senin anlaman için yaratılmadı.

  Fakat keşfettikçe yavaş yavaş anlamlar çıkarmaya başlayacaksın, paradokslar mantıklı gelmeye başlayacak ve belki de en sonunda güce kavuşacaksın. Oyun seni savaşmaya değil, dans etmeye davet ediyor.”
  Oyunda Türkçe dil desteği bulunduğunu da hatırlatalım. Buraya tıklayarak oyuna sahip olabilirsiniz
  İki oyunu da 26 Mart’a kadar oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz.