Ana Sayfa PC Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi Sürüyor!

Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi Sürüyor!

264
0
Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi Sürüyor!
Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi Sürüyor!

Epic Games Store, düzenlediği kampanyalarla, oyuncular ve oyun üreticileri için sektörde yaptıklarıyla adından söz ettiriyor. Özellikle her hafta ücretsiz oyun hediye ederek pek çok kullanıcı elde eden oyun platformunun giderek geliştiğini de belirtelim. Hacmi giderek genişleyen bu platform şimdi de oyuncuların sabırsızlıkla beklediği Cadılar Bayramı İndirimi dönemini başlattı.

Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi dönemi 22 Ekim – 5 Kasım tarihleri arasında erişilebilir durumda olacak. Cadılar Bayramı kapsamında birçok oyun indirime girdi. Yılın tüyler ürperten bu döneminde birçok korku oyununun yanında sevimli karakterlerle de maceraya atılabilirsiniz. Peki siz şaka mı arıyorsunuz yoksa şeker mi?

Cadılar Bayramı İndirimi’nde pek çok oyunun %75 indirimde olduğunu belirtelim. Epic Games Store’un indirim kataloğuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epic Games’in kullanıcılarına bu yılın başında hediye ettiği 60 TL değerindeki Epic Kuponu‘nun da 1 Kasım tarihine kadar kullanılabilir olacağını hatırlatalım. İndirimlere ek olarak fiyatı 79.99 TL ve üzeri olan bir oyun satın alırken, Epic Kuponu sayesinde 60 TL daha az ödeyebilirsiniz.

Alabileceğiniz Oyunlar

Bu indirim dönemi kapsamında oldukça uygun fiyata alabileceğiniz birkaç oyunu sizin için listelemek istedik. Bu listede tek başınıza oynayabileceğiniz oyunlarla birlikte arkadaşlarınızla da keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunlara yer verdik. Fiyatı 79,99 TL ve üzeri olan tavsiyelerimize 60 TL Epic Kuponu indirimini eklemeyi unutmayın.

Metro Exodus (%60 İndirim = 99,60 TL)

epic-games-store-cadilar-bayrami-indirimi-suruyor

Metro serisinin son oyunu olan Metro Exodus, aksiyon ve korkunun iyi harmanlandığı, açık dünya unsurlarına da yeterince yer verilen başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

“Ölü Moskova’nın yıkık harabelerinden kaç ve şimdiye kadarki en etkileyici Metro macerasında kıyamet sonrası Rusya’da geçen destansı ve kıta boyunca devam edecek bir yolculuğa çık.”

World War Z GOTY (%60 İndirim = 27,60 TL)

epic-games-store-cadilar-bayrami-indirimi-suruyor

Eğer daha önce Left 4 Dead oyunlarını oynadıysanız ve benzer bir oyun arıyorsanız World War Z tam size göre. Arkadaşlarınızla birlikte ekip olarak zombi sürülerinden kurtulmaya çalışın. Çeşitli silahlar ve sınıflarla oynayış stilinize uygun araçları kullanın.

“İnsan nesli tükenmek üzere. Zombi kıyameti New York’tan Moskova’ya, Kudüs’ten Tokyo’ya ve Marsilya’ya kadar her yeri sardı ve yayılmaya devam ediyor. Dünyanın sonu yaklaşmışken bir avuç insan sürüyü yenmeye ve ölülerden kurtulmaya çalışıyor.”

Borderlands 3 (%50 İndirim = 154,50 TL)

epic-games-store-cadilar-bayrami-indirimi-suruyor

Orijinal nişancı-yağmacı oyunu, sayısız silah ve kargaşa dolu macerası ile geri dönüyor! Dört yeni Vault Hunter’dan biri olarak, yeni dünyaları ve düşmanları kasıp kavur. Çılgın düşmanlarla başa çıkmak, vurgun yapmak, evini galaksideki en acımasız kült liderlerinden kurtarmak için tek başına veya arkadaşlarınla birlikte oyna.

Hello Neighbor (%65 İndirim = 17,50 TL)

epic-games-store-cadilar-bayrami-indirimi-suruyor

Hello Neighbor, bodrumda ne sakladığını anlamak için komşunun evine gizlice girme hakkında Gizli Bir Korku Oyunudur. Eylemlerinizden öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayın.

  • Komşunun evinin etrafında gizlice dolaşmaya odaklanan merak uyandıran bir korku oyunu.
  • Komşunun yapay zekasının hamlelerinizi engellediği ve yaptıklarınızdan ders aldığı sürekli gelişen deneyim.
  • Çok fazla çevresel etkileşim ve fizik içeren Sanal alan tarzı oyun.

The Outer Worlds (%50 İndirim = 154,50 TL)

epic-games-store-cadilar-bayrami-indirimi-suruyor

Galaksinin en uzak ucuna bağlı koloni gemisindeyken kaybolduktan uzun yıllar sonra uyandığını, kendini Halcyon kolonisini yok etme tehdidini taşıyan bir komplonun ortasında bulacaksın. En uzakları keşfettikçe ve hepsi iktidar için yarışan çeşitli ayrılıkçılarla karşılaştıkça, olmaya karar verdiğin karakter, bu oyuncu odaklı hikâyenin nasıl ortaya çıkacağını belirleyecektir. Koloninin kurumsal denkleminde, plan dışı değişken sensin.