Ana Sayfa PC Epic Games Store’da, World War Z Ücretsiz!

Epic Games Store’da, World War Z Ücretsiz!

143
0
Epic Games Store'da, World War Z Ücretsiz!
Epic Games Store'da, World War Z Ücretsiz!

Epic Games Store’da, World War Z Ücretsiz! Epic Games Store haftalık ücretsiz oyun kampanyasına kaldığı yerden devam ediyor. Özellikle koronavirüsün fazlasıyla yayıldığı ve ülkemizde de etkilerini göstermeye başladığı şu günlerde en güvenli yer evimiz. Karantina sürecini herkes için dayanılabilir hale getirme ve oyunculara destek olmak isteyen platformlar insanları motive etmek için çok çeşitli kampanyalar düzenliyor. Epic Games Store’da onlardan biri. Herkesin evde kaldığı şu günlerde takımca oynanabilecek bir oyunu ücretsiz hale getirdi.

Bu hafta 3 oyun ücretsiz olarak verilecek. Ücretsiz oyunlar listesinde bu hafta için gösterilmeyen World War Z ise Epic Games Store’un bizlere sürprizi. Bu hafta verilen ücretsiz oyunlar; World War Z, Figment ve Tormentor X Punisher. Oyunları 2 Nisan 18.00’a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz.

World War Z

epic-games-storeda-world-war-z-ucretsiz

Saber Interactive’in geliştirdiği ve MadDog Games ile Focus Home Interactive yayınladığı World War Z 16 Nisan 2019 tarihinde çıkış yaptı. Epic Games Store üzerinden yayınlanan oyun 1 haftada bir milyon barajını aşarak önemli bir başarı elde etti.

Oyun içerisinde farklı şehirlerde geçen ve bölümlerden oluşan hikayeleri barındırıyor. Ama oyunun asıl öne çıktığı kısım arkadaşlarınızla takım halinde oynayabilmeniz. Bir ekip oluşturarak çeşitli bölümlerde ilerleme kaydedebiliyorsunuz. Left 4 Dead serisini oynayan ve beğenen kişiler bu oyunun başından uzun süre kalkamayabilir.

Oyunda ilerleme kaydedebiliyorsunuz. Bunu fazlasıyla hissedebiliyorsunuz. Çünkü kullandığınız silahlar oyunun başlarında güçsüzken ilerleme kaydettiğiniz takdirde kazandığınız paralarla silahları güçlendirebiliyorsunuz. Oynayışınıza göre silahınızı özelleştirebilirsiniz. Ayrıca oyunda 6 farklı sınıf var. Bu sınıflardaki karakterlerin her birinin farklı özellikleri bulunuyor.

Oyunda farklı tiplerde zombiler mevcut. Bazılarının dayanıklılığı daha yüksek, bazı zombiler ise sizi uzaktan enfekte ederken bazı zombiler çığlıklarıyla diğer zombileri yardıma çağırıyor. Ayrıca normal zombilerin koşabildiği ve tırmanabildiğini de şimdiden söylesek iyi olur.

 

World War Z sizlere filmdeki aksiyon dolu sahneleri oynamanızı sağlayacak. Oyun 2 Nisan 18.00’a kadar ücretsiz olacak. Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Figment

epic-games-storeda-world-war-z-ucretsizBağımsız bir geliştirici olan Bedtime Digital Games tarafından geliştirilen ve 2017 yılında yayınlanan esrarengiz bir oyun. İnsan zihninin derinliklerine yolculuk ettiğiniz bu macerada oldukça iyi vakit geçirebilirsiniz.

“İnsan zihninin gizil yerlerinde geçen bir müzikal aksiyon macera…
Figment’in dünyasına hoş geldiniz. Garip ve soyut bir dünya. Kafamızda duyduğumuz birçok sesle oluşmuş en derin düşüncelerimiz, dürtülerimiz ve anılarımızla dolu bir yer.

İnsan bilinçaltını keşfet

Bu zihin yıllardır sessiz ve sakindi. Ama bir şeyler değişti. Kâbusvari yaratıkların şeklini alarak gittikleri yerlere korku saçan yeni düşünceler ortaya çıkmaya başladı.”
Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Tormentor X Punisher

epic-games-storeda-world-war-z-ucretsizSoluğunuzu kesecek hızda ilerleyen bir aksiyon oyunu. Çizgi romanlardan esinlenilen görseller ve çarpıcı ses tasarımıyla heyecanı doruklarda yaşamanızı sağlayacak. Bölüm tasarımını değiştiren ve sizi zorlayacak Bosslarla kapışmak fazlasıyla zorlu olacak. Tek amacınızın düşmanları öldürmek olduğu bu oyunda canavarları tek vuruşta öldürebilirsiniz. Ama unutmayın ki tek vuruşta ölen siz de olabilirsiniz. Düşmanlarınızı farklı şekillerde katlederek silahlarınızı güçlendirin ve gelişin.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.