Ana Sayfa PC Epic Games Store 2 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store 2 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

240
0
Epic Games Store 2 Oyunu Ücretsiz Yaptı!
Epic Games Store 2 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Geçtiğimiz hafta 1 adet oyun ücretsiz olmuştu. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta hediye edilen oyun ise, 8 ve 16 bit dönemlerinizi hatırlatacak olan Cave Story+ olmuştu. Bu haftaysa 2 adet oyun ücretsiz oldu. Bu oyunlar; Pillars of Eternity – Definitive Edition ve Tyranny – Gold Edition.

Pillars of Eternity – Definitive Edition ve Tyranny – Gold Edition oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 17 Aralık saat 19.00’a kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinden oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu iki oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Pillars of Eternity – Definitive Edition

epic-games-store-2-oyunu-ucretsiz-yapti-2

Fallout: New Vegas™ ve South Park: The Stick of Truth™ oyunlarının yapımcısı Obsidian Entertainment, Paradox Interactive ile birlikte seni Eora’nın orijinal ve inanılmaz dünyasına götürüyor ve yaptığın seçimlerin ve seçtğin yolların kaderini şekillendirdiği unutulmaz bir maceraya gönderiyor.

“Derin keşif hissini, kalp atışlarını hızlandıran bir maceranın eğlencesini ve yeni bir fantezi aleminde, kayıp hazineleri ve antik gizemleri aradığın canavarlarla dolu zindanların derinliklerinde arkadaşlarından oluşan kendi grubuna liderlik etmenin heyecanını yeniden yaşa.”

Tyranny – Gold Edition

epic-games-store-2-oyunu-ucretsiz-yapti-2

Tyranny – Gold Edition, tüm Tyranny Genişletmelerini ve tüm ek DLC’leri içeren eksiksiz bir Tyranny deneyimi.

Oyunun sürükleyici hikâyesi üzerine inşa edilen yeni bir genişletme olan Bastard’s Wound’da eleştirmenlerden olumlu not alan rol yapma oyunu (RYO) Tyranny’nin yeni bir bölümünü deneyimle. Kyros’un adaletini (ya da kendi yorumladığın şeklini) Tiers’ın yeni bir köşesine getirirken Terratus’un gizemlerinde daha da derine in. Bastard’s Wound, yeni bölgeye ek olarak Lantry, Verse ve Barik’i içeren üç arkadaş göreviyle grubun hakkında daha çok şey öğrenme fırsatı veriyor.

Yeni seyahat haritası etkinlikleri, karşılaşmalar ve yan hikâyeler ile Tiers (Tales from The Tiers) öyküleri, dünyası savaşla yerle bir olmuş ödüllü rol yapma oyunu Tyranny’deki yolculuğunu genişletiyor. Yolculuğun için yeni bilgiler, yeni eşyalar ve yeni mücadeleler sunan bir dizi bölümde düşman pusularını kurnazlıkla alt et, seyahat eden tüccarlarla alışveriş yap ya da onları yağmala ve büyülü Hükümler (Edicts) ile yıpratılmış toprakların tehlikeleri arasında yolunu bul.