Kış Şenlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Devam Ediyor

  259
  0
  Kış Şenlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Devam Ediyor
  Kış Şenlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Devam Ediyor

  Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da kış festivallerinin devam ettiğini duyurdu. Maceracılar, yılın bu heyecan verici sezonunu kutlamak için oyun içi güncellemeler ve etkinliklerin tadını çıkarabilecek.

  3. yıl dönümü etkinlikleri sona yaklaşıyor! Etkinlik serisinin son dizisi Black Desert Türkiye&MENA’daki Maceracılar için değerli ödüller sunmaya devam edecek. 22 Aralık tarihine kadar görevler aracılığıyla elde edilen malzemelerle lezzetli Lahmacunlar pişiren Maceracılar, 100 Katkı Puanı EXP ve Cron Taşı kazanabilecekler. Ayrıca Costa Çiftliği yakınlarında Kagtum Binicilerini alt edebilecek ve pençelerini toplayarak 30 Aralık tarihine kadar çeşitli özel ödüllere sahip olabilecekler.

  kis-senlikleri-black-desert-turkiyemenada-devam-ediyor-1

  Patrigio’nun Gizli Dükkanı yenilendi. Bugünden itibaren, Manos aksesuarları ve Valks’ın Tavsiyesi gibi değerli yeni eşyalar gizli dükkandan satın alınabilecek. Bu güncellemenin anısına, Patrigio’nun Gizli Dükkanına girmek için gerekli enerji miktarını 50’den 25’e düşürmek için 22 Aralık tarihine kadar özel bir etkinlik devam edecek.

  Maceracılar Calphe:ON Şöleni Etkinliği ile Buluşuyor

  Çevrim içi buluşma etkinliği Calphe:ON Şöleni nihayet 12 Aralık’ta gerçekleşiyor. Maceracılar bu fırsatı kullanarak Black Desert hakkındaki en son haberleri alırken, evlerinden çeşitli kullanıcı dostu etkinliklerin keyfini çıkarabilecek.

  kis-senlikleri-black-desert-turkiyemenada-devam-ediyor-2

  Calphe:ON Şöleni’ni izlemek, Maceracılara bugün başlayacak görevler aracılığıyla toplayabilecekleri yeni bir eşya olan Kışı Kucaklayan Yumurta için özel ipuçları da almalarını sağlayacak. Calphe:ON Şöleni’nden aldıkları ipuçları, onları bu yumurtalarla ilgili bir maceraya yönlendirecek.

  Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.