Ana Sayfa PC Lahn’ı Karşılama Kutlamaları Devam Ediyor

Lahn’ı Karşılama Kutlamaları Devam Ediyor

440
0
Lahn’ı Karşılama Kutlamaları Devam Ediyor
Lahn’ı Karşılama Kutlamaları Devam Ediyor

Lahn’ı Karşılama Kutlamaları Devam Ediyor! En yeni sınıf Lahn, Black Desert evreninin kapılarına dayandı ve içeri girmek için gün sayıyor. Özel etkinliklerle kutlanacak olan yeni sınıf, gelişiyle birlikte Maceracılara da birçok ödül getirecek. Kendi Lahn karakterinizi özelleştirmeyi ve ödüllerin sahibi olmayı unutmayın. Ayrıca bu maceraya ortak olmak isteyen yeni oyuncular için Misafir Kuponları hala aktif!

Geçen hafta yapılan duyurudan bu yana dünyanın dört bir yanından Maceracılar, Black Desert topraklarına adım atacak yeni sınıf Lahn için ön kayıtlarını yaptırmaya devam ediyor. Merakla beklenen sınıfın yaklaşan lansmanı için düzenlenen kutlamalar, birçok etkinlik ve sayısız ödüllerle devam ediyor.

Lahn karakterini özelleştirmeye başlayabilirsin

Bugünden itibaren Maceracılar, yeni sınıfın Black Desert Türkiye ve MENA’ya adım atacağı güne kadar yapacakları hazırlıklara kendi Lahn karakterlerini özelleştirmekle başlayabilecek. Özelleştirme etkinliğine katılanlar, Kutsanmış Elçi Parşömeni (100 dk.), [Lahn] İç Çamaşırı Kutusu ve “Bıçak Sarılan Çiçek” unvanı gibi çeşitli ve oldukça değerli ödüllerin sahibi olabilecek. Ayrıca resmi Black Desert forum ve Facebook sayfasında özelleştirilmiş Lahn fotoğraflarını paylaşan Maceracılar arasından seçilen 20 Maceracıya Lauren Ailesi Hediye Kutusu ve Merv Paleti ödüllerini almaya hak kazanacak. Maceracılar bu yarışma için 8 Mayıs’ta gerçekleşecek bakıma kadar girişlerini yaparken, Black Desert Türkiye ve MENA resmi Facebook sayfasında yayınlanan Lahn ön kayıt videosunu henüz paylaşmamış olanlar, 30 Nisan bakımına kadar paylaşımlarını yapabilir ve Lahn’ın Black Desert evrenine varışını tüm dünyaya yayarak herkesin Altın Şans Kesesi  veya Altın Şans Kesesi (Küçük Şans) hediyelerine kavuşmasını sağlayabilirler.

Lahn’ı Karşılama Kutlamaları Devam Ediyor!

Hafta sonu özel etkinliğine hazır olun

Lahn’ın Black Desert dünyasına gelişi için yapılan kutlamalar kapsamında bu hafta sonu özel bir etkinlik gerçekleşecek. Etkinlik, genel sunucularda 26 Nisan saat 20:00’dan 29 Nisan 02:00’a, Olvia sunucularında ise 26 Nisan 00:00’dan 28 Nisan 23:59’a kadar devam edecek. Giriş ödülleri ise 22 Mayıs‘a kadar günlük olarak alınabilecek. Böylece Maceracılar bu özel hafta sonu etkinliğinin sunacağı Level EXP ve Beceri EXP desteklerinden faydalanırken, nadir eşyaların sahibi olabilecekler.

Ayrıca yeni sınıf güncellemesini test etmek, Black Desert evreni hakkında fikir edinmek ve bu maceraya ortak olmak isteyen oyuncular, 14 günlük Misafir Kuponu ile Maceracılar arasında yer alabilirler. Bu eşsiz kutlamalara siz de katılın ve maceranın tadını çıkarın!