Ana Sayfa Mobil PUBG Mobile Birinci Yıl Partisi Unutulmaz Anlara Sahne Oldu

PUBG Mobile Birinci Yıl Partisi Unutulmaz Anlara Sahne Oldu

491
0
PUBG Mobile Birinci Yıl Partisi Unutulmaz Anlara Sahne Oldu!

Birinci yıl dönümü kutlamaları kapsamında dünyanın birçok yerinde özel partiler düzenleyen PUBG Mobile, Türk oyuncular için unutulmaz bir etkinliğe imza attı. 7 Nisan Pazar günü gerçekleşen etkinliğe toplamda 3 bine yakın kişi başvurdu. 3 bin kişi arasından değerlendirme kriterleri sonrasında seçilen 100 kişi ile parti gerçekleşti. Eğlenceli anlara tanıklık eden partide İstanbul turu ve PUBG Mobile turnuvaları yapıldı.

Dünyanın ilgi ile takip ettiği PUBG Mobile birinci yılını büyük bir organizasyonla kutladı. T2 model araçların eşlik ettiği ve İstanbul turu ile başlayan etkinlikte tarihi yerlerin güzelliği oyuncularla buluşturuldu.

Mini İstanbul turu yoğun ilgi gördü

PUBG Mobile oyuncuları etkinliğin ilk ayağı olan İstanbul gezisi için Sultanahmet Meydanı’nda toplandı. Basın, oyuncular, cosplayerler ve Gaming in Turkey ekibinin yer aldığı geziye 35 kişi katılım gösterdi. İstanbul turu için hazır olan ekip T2 model araçlarla Eminönü, Galata Köprüsü, Tophane ve Dolmabahçe gibi tarihi yerleri gezerek boğazın eşsiz manzarasını seyretti. İlginin yüksek olduğu gezide fotoğraf çekimi yapılarak oyunculara keyifli sohbet etme imkanı sağlandı.

Partide renkli kareler öne çıktı

Razer sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin The Game bölümünde turnuvalar, soru-cevap etkinlikleri ve lezzetli yemekler oyuncularla buluştu. Soru-cevap ve turnuvaların yapıldığı etkinlikte PUBG Mobile oyuncuları ödüllendirildi.

Unutulmaz bir gün yaşayan oyuncular turnuvalarda kıyasıya mücadele etti. Duo ve Solo olmak üzere iki farklı turnuva gerçekleşti. PUBG Mobile DUO turnuvasında birinci takım; Razer Kraken Tournament Edition kulaklık x2, Royale Pass 6 ödülleri ve 100 dolar UC x2, birinci yıla özel pin kazandı. İkinci takım; Royale Pass 6 ödülleri, 90 dolar UC x2, birinci yıla özel pin kazanırken üçüncü takım ise Royale Pass 6 ödülleri, 65 dolar UC x2 ve birinci yıla özel pin kazandı.

Turnuvanın ikinci ayağı olan PUBG Mobile Solo turnuvasında ise birinci takım, Razer Kraken Tournament Edition kulaklık, Royale Pass 6 ödülleri, 100 dolar UC, birinci yıla özel pin kazandı. İkinci takım; Royale Pass 6 ödülleri, 100 dolar UC, birinci yıla özel pin ve üçüncü takım ise Royale Pass 6 ödülleri, 90 dolar UC ve birinci yıla özel pinin sahibi oldu.

Keyifli anların yaşandığı partide soru-cevap etkinliği ile oyuncular PUBG Mobile’a dair bilgilerini yarıştırdı. 40 adet sorunun yer aldığı aktivitede katılımcılara, 20 sözlü, 10 adet görsel ve 10 adet sesli soru yönlendirildi. Bütün katılımcıların adının yazılı olduğu torbadan çekiliş yapılarak ismi yer alan kişilere sorular yönlendirildi. Doğru yanıt veren oyuncular 5 dolarlık UC ödülünün sahibi oldu. Ayrıca partiye katılan oyunculara PUBG Mobile çantaları, kalemler, stickerlar ve t-shirtler de hediye edildi.

Oyuncular influencerler ile tanışma imkanı buldu

Oyun camiasının bildiği ve ilgi ile takip ettiği Umutcan Erkut ve Eren Aktan partinin sunuculuğunu üstlendi. Unlost, Duygu Köseoğlu, Egoist Pati, Kızıl Pati, Mr. Safa, Onur Doruk, Volentes, Aybuse, Kemal Eray Sönmez, Tuğçe Bağcı ve Boran Mahmutoğlu katılım sağlayan influencerler arasında yer aldı. Influencerler ile sohbet etme imkanı bulan oyuncular oyun ile ilgili düşüncülerini birbirleri ile paylaştı.