Ana Sayfa Mobil Rise of Kingdoms, Bütün Android Ve IOS Cihazlarda!

Rise of Kingdoms, Bütün Android Ve IOS Cihazlarda!

422
0
Rise of Kingdoms, Bütün Android Ve IOS Cihazlarda!
Rise of Kingdoms, Bütün Android Ve IOS Cihazlarda!

Rise of Kingdoms, Bütün Android Ve IOS Cihazlarda! Mobil oyun dünyasında RTS türüne merhem olan Rise of Kingdoms; gerçek zamanlı savaş stratejileri, devasa haritası ve benzersiz özelliklere sahip komutanlarıyla oyuncular arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor. Ayrıca komutanların yetenek ağaçları ve seviye sistemleriyle RPG türünün de özelliklerini taşıyan Rise of Kingdoms, başlayanın bırakamadığı eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

Rise of Kingdoms, Bütün Android Ve IOS Cihazlarda!

Haritada her oyuncu için uygun bir yer var

Uzun soluklu strateji oyunlarının oyuncular için en büyük caydırıcı etkisi, oyuna geç başlayan oyuncuların ne yaparsa yapsın önceki oyunculara yetişememesi. Rise of Kingdoms bu konuda yeni başlayan oyunculara hem yeni bir sunucu sağlıyor hem de herkesi seviyesine uygun bir konuma yerleştiriyor. Eğer kendinizi yine de tehlikede hissedecek olursanız, oyunda konumunuzu değiştirebiliyorsunuz.

Rise of Kingdoms, Bütün Android Ve IOS Cihazlarda!

Komutanların gerçek zamanlı stratejide önemi büyük

Rise of Kingdoms’ta her medeniyetin kendi tarihindeki gerçek kişilerden oluşan komutanları bulunuyor. Bu komutanlar özelleştirilmiş yetenek ağaçlarına göre, komuta ettikleri birliklere farklı özellikler sağlıyorlar. Savaş stratejilerini oldukça etkileyen ve savaşın seyrini oldukça değiştirebilen bu özellikler ile beraber komutanların oyundaki önemleri de oldukça büyük. Birçok farklı strateji izleyebileceğiniz ve savaşlarda bu stratejileri anlık olarak değiştirebileceğiniz bir oyun keyfi sunan Rise of Kingdoms’ta, kıyasıya mücadele edilen savaşların nasıl biteceği belli olmayabiliyor.

Oyuncuların kendini geliştirebileceği ve stratejilere göz atabileceği rehberlerle beraber oyunla ilgili son güncellemelerinde bulunduğu Rise of Kingdoms sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.