Ana Sayfa Espor Overwatch Contenders Lig Duyurusu Yapıldı

Overwatch Contenders Lig Duyurusu Yapıldı

447
0
Overwatch Contenders Lig Duyurusu Yapıldı
Overwatch Contenders Lig Duyurusu Yapıldı

Overwatch Contendens Lig Duyurusu Yapıldı! Blizzard’ın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Overwatch yeni bir e-por organizasyonu duyurusu yaptı. Amatör ve yarı amatör klasmanlarda yer alan oyuncuları hedef alacak olan Contenders Lig için Blizzard’dan resmi açıklama yapıldı.

Profesyonel ligte yer almak isteyen amatör ve yarı amatör Overwatch oyuncuları için düzenlenecek olan Overwatch Contenders Lig için Pasifik ve Atlantik bölgelerinde gerçekleştirilecek turnuva bilgileri paylaşıldı. Overwatch Contenders Lig Pasifik grubu mücadeleleri 24 – 26 Mayıs tarihinde Şangay’da gerçekleştirilecek. Atlantik grubu Contenders Lig mücadeleleri ise 1 – 2 Haziran tarihleri arasında Almanya Krefeld şehrinde gerçekleştirilecek.

Overwatch Contenders Lig toplamda 8 farklı bölgede gerçekleştirilecek. Turnuvada oyuncular kendilerini büyük takımların koçlarına ve büyük kulüplerin yetenek avcılarına gösterme şansı bulacak. Ayrıca Contenders Lig mücadeleleri Overwatch Profesyonel lig maçları arasında yayınlanacak ve büyük izleyici kitlelerine ulaşacak.

Overwatch Contenders Lig Duyurusu Yapıldı! Overwatch Contenders Lig’in açıklanan Atlantik ve pasifik gruplarının mücadele bilgileri, turnuva kuralları ve maç fikstürüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://overwatchcontenders.com/en-us/news/22861402