Ana Sayfa PC Gears 5, Sınırlı Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir!

Gears 5, Sınırlı Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir!

313
0
Gears 5, Sınırlı Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir!
Gears 5, Sınırlı Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir!

Gears 5, Temmuz 2019’da Xbox Game Studios ve The Coalition ortaklığında geliştirildi ve  yayınlandı. Serinin son oyunu olarak dikkatleri üzerine çeken yapımı birçok oyuncu beğendi. Xbox’ın en gözde oyunlarından birisi olan Gears 5, PC’de de oynanabiliyor.

Bir süredir dünyanın büyük çoğunluğunu etkisi altına alan koronavirüse karşı evlerimize kapanmış durumdayız. Bu karantina durumunun bazıları için oldukça can sıkıcı bir hal aldığını söyleyebiliriz. İnsanlara bu zorlu dönemde yardımcı olmaya çalışan pek çok şirket bulunuyor. Bundan dolayı bir süredir ücretsiz oyun hediyeleri veriliyor. Gears 5’de bu bir süreliğine ücretsiz olarak denenebilecek.

PC Sürümü 12 Nisan’a Kadar Ücretsiz Oldu!

gears-5-sinirli-sureligine-ucretsiz-oynanabilir

8 Nisan itibariyle başlayan kampanyayla birlikte oyunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Oyunun ücretsiz sürümünde herhangi bir kısıtlama olmayacak. Bu sayede oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanız mümkün. Hikaye modunu da arkadaşlarınızla oynayabileceğinizi hatırlatalım. Oyunun deneme süresi 12 Nisan 23.00’da son bulacak. Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Oyunun Steam Tanıtım Yazısı

gears-5-sinirli-sureligine-ucretsiz-oynanabilir

Oyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears, heyecan verici beş mod ve şimdiye kadarki en ayrıntılı sefer ile artık daha kapsamlı.

Sefer: Dünya parçalanıyor. Güruh, Koalisyon’un robot ordusunu yok etmiştir ve insan şehirlerine doğru inmektedir. Tehlike yaklaşırken Kait Diaz, düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için ayrılır ve Sera için en büyük tehlikenin kendisi olduğunu öğrenir.

Kaçış: Bombadan kaçın, zekânızla Güruh’tan kurtulun ve Kovan’dan kaçın! Kaçış, düşman kovanlarını içten yok etmek için birlikte çalışması gereken üç oyunculu bir intihar ekibine sahip yeni, agresif ve işbirliğine dayalı bir moddur.

Karşılıklı: En iyi takım kazansın! Eğlencenin içine atlamanız için yapılmış çılgınca bir oynama listesi olan Arcade’de puanlarınızı artırın ve daha üstün silahlarla takas yapın. Karşılıklı, diğer on oyun türünün yanı sıra, yeni ve klasik haritalarıyla sıradandan profesyonele kadar rekabete dayalı tüm tarzları ödüllendirir.

Sürü: Siz ve dört arkadaşınız, giderek güçlenen düşman ve düşman lideri dalgalarına dayanabilir misiniz? Yeni kahraman yeteneklerini kullanarak, savunmalar inşa ederek, güç toplayarak, yeteneklerinizin seviyesini yükselterek ve takım halinde çalışarak hayatta kalın.

Harita Oluşturucu: Arkadaşlarınızla paylaşmak ve mücadele etmek için özel Kaçış kovanı haritaları ve deneyimleri oluşturun.

Özellikler:

  • Üç Oyunculu İşbirliğine Dayalı Sefer: Üç oyunculu çevrimiçi veya işbirliğine dayalı bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınızla birlikte savaşın.
  • Nöbet Vazifeleri: Gears Nöbet Vazifeleri’nde acemi erden dört yıldızlı general rütbesine yükselin. Yeni ve heyecanlı mücadelelere atılın, harika ödüller kazanın ve ganimetinizi sergileyin.
  • Acemi Birliği: Gears’ta yeni misiniz, yoksa biraz paslandınız mı? Acemi Birliği, temelden gelişmiş savaş tekniklerine kadar her şeyin nasıl yapıldığını öğrenmenin en eğlenceli yoludur.
  • Jack olarak oynayın: Müttefiklerinizi koruyup düşmanlarınıza hasar verebilen kişisel uçan destek botunuz Jack olarak oynayın; Gears’a yeni başlayanlar için mükemmel bir tercihtir.
  • Görsel Vitrin: Uyumlu cihazlarda her bir modu 4K ve HDR olarak kusursuz 60 fps ile oynayın