Ana Sayfa PC PUBG 11.2 Güncellemesi PC için Yayında!

PUBG 11.2 Güncellemesi PC için Yayında!

237
0
pubg-11-2-guncellemesi-pc-icin-yayinda

PUBG 11.2 Güncellemesi PC için Yayında! PC sunucularında yayınlanmış olan PUBG 10.3 güncellemesinin yanında harita iyileştirmeleri ve Survivor Pass: Pajama Party oyuna eklenecek.

PUBG 11.2 güncellemesi sonunda PC platformu için yayınlandı. Her zaman olduğu gibi 11.2 yaması oyuna birden fazla yeniliği ekleyecek. Firmanın 11.2 yaması ile alakalı yaptığı açıklama ve içerikler şu şekilde oldu;

PUBG 11.2 yaması çıktı ve Sezon 11’ in sonraki içerik teması Survivor Pass: Pajama Party’ i sunacak. Survivor Pass’ ın birbirinden farklı uyku partisi temalı ödülleri dağıtılacak. Bunlara ek olarak, oyuncular ayrıca Erangel haritasındaki ince ayarlar ve araç içinden yolcu vuruşları da yapabilecek. Birden fazla oyun içi ayarlamaları ve dengelemeleri görülebilecek.

pubg-11-2-guncellemesi-pc-icin-yayinda-2

PUBG 11.2 güncellemesi PC için yayınlandı ve 6 Mayıs’ ta konsollarda kullanıma açılacak.

Survivor Pass: Pajama Party oyuncularının 50 seviye boyunca ilerleyip kilidini açabilecekleri 30’ dan fazla ödül içeriyor. Belirli bir zaman ve belirli bir sezon ile bağlantılı olmayan temalar ile Pass’ lerin yeni halini bize tanıtıyor. Bu da bize içerik, süre ve hatta yılda kaç kez Pass yayınlayacağımız konusunda daha fazla seçeneği sunuyor.

pubg-11-2-guncellemesi-pc-icin-yayinda-3

PUBG 11.2 Güncellemesi PC için Yayında! Erangel haritasına bazı güncellemeler getirildi. Geçtiğimiz Kasım ayında oyunculara Erangel’ deki hangi bölgelerin düzenlemeye ihtiyacı olup olmadığını sormuştuk. Cevapların incelemesini yaptıktan sonra, Sosnovka Adası köprülerine odaklanma kararı aldık. Bu düzenleme, ister doğrudan düşmanlarla çatışmak isterse de fark edilmeden tüymek gibi seçenekleri sunuyor. PUBG ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.