Ana Sayfa Konsol Immortals Fenyx Rising Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Immortals Fenyx Rising Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

286
0

Ubisoft yeni oyunlarını çıkarmaya devam ediyor. Aksiyon – macera türünün yeni örneklerinden biri olacak olan Immortals Fenyx Rising, şimdiden pek çok oyuncuyu heyecanlandırmış durumda. Tek kişilik bir oynanışa sahip olan bu oyunda tanrıların verdiği güçleri kullanarak yolunuza devam etmeniz gerekecek.

Immortals Fenyx Rising

immortals-fenyx-rising-sistem-gereksinimleri-belli-olduKahraman Fenyx olarak, Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarmak için maceraya atıl. Destansı bir mücadelede, tanrıların efsanevi güçlerini kullan, mitolojik yaratıklara meydan oku ve Yunan mitolojisinin en müthiş Titanı Typhon’u dize getir.

Cyclops, Medusa veya Minotaur gibi efsanevi yaratıklarla yüzleş, havada ve karada göğüs göğüse mücadelelerde tanrılardan aldığın yetenek ve silahlarını kullanarak hepsinin hakkından gel.

Olimpos tanrılarının bahşettiği güçleri kullanarak mitolojik canavarlarla savaş, antik bulmacaları çöz ve muazzam bir açık dünyayı keşfet.

Immortals Fenyx Rising Çıkış Tarihi

immortals-fenyx-rising-sistem-gereksinimleri-belli-olduUbisoft Quebec tarafından geliştirilen aksiyon dolu macera oyunu Immortals Fenyx Rising, 3 Aralık 2020 tarihinde çıkış yapacak. Tüm platformlarda aynı anda yayınlanacak olan oyun PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch ve Google Stadia kullanıcılarının erişiminde olacak.

Oyunun çıkış fiyatı ülkemizde oyuncuları biraz üzebilir. Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak oyunun Standard sürümünün ön siparişi 269 TL fiyat etiketini taşıyor. Eğer oyunun Gold sürümünü almak isterseniz bu ücret 449 TL’ye yükseliyor. Buraya tıklayarak oyunu satın alabilirsiniz.

Xbox tarafındaysa oyunun Smart Delivery sistemine dahil olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu sayede oyunu Xbox One platformu için satın almanız durumunda Xbox Series X konsolunda tekrar satın almanız gerekmeyecek.

Immortals Fenyx Rising Sistem Gereksinimleri

immortals-fenyx-rising-sistem-gereksinimleri-belli-olduMinimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 ya da AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM (Çift kanal)
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 280X 3GB ya da NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
  • Depolama: 28 GB kullanılabilir HDD alanı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-3770 ya da AMD FX-8350
  • Bellek: 8 GB RAM (Çift kanal)
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290 4GB ya da NVIDIA GeForce GTX 970 4GB
  • Depolama: 28 GB kullanılabilir SSD alanı