Yeni Maehwa ve Musa Sınıfları Artık Black Desert Mobile’da!

  242
  0
  Yeni Maehwa ve Musa Sınıfları Artık Black Desert Mobile’da!
  Yeni Maehwa ve Musa Sınıfları Artık Black Desert Mobile’da!

  Black Desert Mobile evrenine yeni sınıflar gelmeye devam ediyor. Evrene katılan bu yeni sınıflar sayesinde oyuncuların arasındaki rekabet artarken, aynı zamanda kutlamalarla birçok ödül dağıtılıyor. Son güncelleme ile oyuna katılan yeni sınıflar ise Maehwa ve Musa olacak!

  Pearl Abyss, yeni Maehwa ve Musa sınıflarının Black Desert Mobile evrenine katıldığını duyurdu. Maceracılar, bu sınıfların tutkunu oldukları güçlü bıçağı kullanarak düşmanları alt etmek için mücadele edebilecekler.

  yeni-maehwa-ve-musa-siniflari-artik-black-desert-mobiledaHem Maehwa hem de Musa, menzilli saldırıları için Boynuz Yayı kullanırken rakiplerine yakın dövüş hasarı vermek için kılıç ustalıklarını ön plana çıkarırlar. Maehwa, düşmanlarını hazırlıksız yakalamak için kullandığı çeşitli kontrol becerilerine de sahip bir kahramandır. Görkemli bıçak becerilerinin yakın dövüş için mükemmel olmasının yanında, ölümcül silahını kullanarak kendisinden uzaktaki rakipleri yere serebilir. Uyanış yapan Maehwa ise, yeni silahı Kerispar ile dövüş sanatlarının en göz alıcı biçimlerini sergileyebilecek.

  Çevikliğin ustası Musa, karşı atak yapmaktan asla çekinmeyen zorlu bir karakterdir. Saldırıları, düşmanlarını havaya fırlatan ve büyük hasar veren dev kasırgalar yaratır. Musa uyanışa geçtiğinde sadece bir kılıç ustasının sahip olabildiği Hilal Kılıcını kullanabilecek.

  Yeni Sınıfların Gelişi Özel Ödüllü Etkinliklerle Kutlanıyor

  Bu sınıfların gelişini kutlamak için, ay boyunca özel oyun içi etkinlikler düzenlenecek. 23 Kasım tarihine kadar, özel bir günlük görevi tamamlayan Maceracılar bir Festa Coin alabilecek ve 35 Coin toplayanlar özel bir eşya kazanabilecek. Ayrıca 30 Kasım tarihine kadar Maceracılar, Maehwa veya Musa’yı 10, 20, 30, 50 ve 60’a yükselterek, Tier 3 Petler ve Level 60 Karakter Oluşturma Kuponu gibi ödüller kazanabilecekler.

  Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.