Ana Sayfa PC World of Warships Avrupalı Muhripleri ile Tam Yol İleri

World of Warships Avrupalı Muhripleri ile Tam Yol İleri

314
0
Gamer in tr-world-of-warships-avrupali-muhripleri-ile-tam-yol-ileri

0.9.3 güncellemesindeki yeni etkinliğin oyuna dahil olmasıyla birlikte Avrupalı muhriplerin tüm donanımı, eşsiz tarihi efsane Polonyalı komutan Jerzy Świrski ile birlikte Warships evreninde oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. 

Bugün, World of Warships evrenine 0.9.3 güncellemesi dahil oluyor. Bu güncelleme ile birlikte oyuncular ilk kez Avrupalı muhriplerin dokuzunun da tamamı olan tüm donanmaya erişebilecek. Erken erişimle sunulmuş olan beş İsveç Muhribine ek olarak, bir Avusturya-Macaristan muhribiyle birlikte üç yeni imha silahı bu şekilde oyuna ekleniyor. 

World of Warships oyuncularına kendilerini düşmanlara karşı savunurken güçlü donanma oluşturmaları için sunulan yeni gemiler 0.9.3 güncellemesi ile oyuna dahil olacak. İlk defa by güncelleme ile oyuncular donanmanın tamamına erişebilecek. Yeni Avrupa Muhripleri bölümünü oluşturan gemiler; 

  • Tatra (II) – Avusturya-Macaristan 
  • Romulus (III) – İsveç 
  • Klas Horn (IV) – İsveç 
  • Visby (V) – İsveç 
  • Vasteras (VI) – İsveç 
  • Skane (VII) – İsveç 
  • Oland (VIII) – İsveç 
  • Ostergotland (IX) – İsveç 
  • Halland (X)  İsveç 

 Yeni güncelleme ile ilgili videoyu izlemek için; https://www.youtube.com/watch?v=BHiWQm8W1Uw 

Eşsiz Polonya Donanma Komutanı Warships evrenine geliyor 

0.9.3 güncellemesindeki yeni “Güçlü İrade” oyun etkinliğine katılıp, tamamlayan oyuncular birkaç yıl boyunca Polonya Deniz Komutanlığı Şefi olarak görev yapan eşsiz Polonya Donanma Komutanı ile ödüllendirilecekler.  

Polonyalı Komutan Jerzy Świrski 10 beceri puanı, Torpedo Reload Uzmanı ve AA Silah Hedefleme Uzmanı yetenekleri ile World of Warships evrenine dahil oluyor. Tüm bunlarla birlikte, bir geminin silahlanmasının yeniden yükleme hızına ve yüksek basıncının kaybedilen her %1lik kısmı için filo hızına +0.25% destek veren geliştirilmiş bir beceri olan “Adrenaline Rush” becerisine de sahip olacak. Bu yeni komutanı donanmasına eklemek isteyen oyuncuların yeni etkinliğe katılmaları gerekecek. 

Yeni güncelleme ile gelecek yeni Klan Savaşları Sezonu olan Ranked Sprint Sezon 11, genel World of Warships düzeltmeriyle birlikte kalite iyileştirmeleri ve dış açı izleme modunun güncel versiyonunu içeriyor. Teknoloji Ağacı artık her türden gemi gruplarının özelliklerini açıklayan yararlı ipuçları içeriyor. 

World of Warships’e ücretsiz kayıt olmak için şimdi resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.