Ana Sayfa PC Pearl Abyss, Shadow Arena’da Yeni “Ustalık” Sistemini Tanıttı

Pearl Abyss, Shadow Arena’da Yeni “Ustalık” Sistemini Tanıttı

222
0
gamer-in-turkey-pearl-abyss-shadow-arenada-yeni-ustalik-sistemini-tanitti

Pearl Abyss bugün yeni sistem “Ustalık”ın Shadow Arena’ya eklendiğini duyurdu. 

Destek türünde bir Kahramana saldırgan bir Ustalık becerisi eklemek, Kahramanın savunma yeteneklerini daha da güçlendirip agresifleştirecek. Oyuncular karşılaşma başlayana kadar rakiplerinin Ustalık becerilerini göremeyecek, bu da her savaşı daha heyecanlı ve stratejik hale getirecek. 

pearl-abyss-shadow-arenada-yeni-ustalik-sistemini-tanitti-1

Yeni Ustalık Sistemi ve Beceriler Geliyor

Yeni sistemde iki çeşit Ustalık becerisi bulunacak: Savaş ve Alt Ustalık. Oyuncular her kahramanın sahip olduğu benzersiz beceriler arasından istedikleri beceriyi seçebilecekler. Öte yandan, Alt Ustalık becerileri, oyuncuların belirli miktarda bir puan kullanarak etkinleştirebileceği özelleştirilmiş yeteneklerle savaşa katılmalarını sağlayacak. 

Ayrıca Shadow Arena’ya Boya sistemi de eklendi. Oyuncular artık kıyafetlerinin ve silahlarının rengini istedikleri gibi değiştirebilecek. Oyuncuların aralarından seçim yaparak dış görünümlerini diledikleri stille özelleştirmelerini sağlayan 1000 çeşit boya bulunacak.

pearl-abyss-shadow-arenada-yeni-ustalik-sistemini-tanitti-2

Oyuncular Özel Etkinlikle Ödüller Kazanacak

Son olarak 1 Temmuz’a kadar özel bir oturum açma etkinliği düzenlenecek. Etkinlik süresi boyunca oyunda oturum açan oyuncular 2 adet Kahraman Seçme Kuponu ve açtıklarında nadir eşyalar elde edebilecekleri toplam 36 adede kadar Destek Eşya Kutusu kazanabilecek. 

Daha fazla bilgi için Shadow Arena’nın resmi websitesini, Discord kanalını, Facebook, YouTube, ve Twitter sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.