Ana Sayfa PC Call of Duty: Black Ops Yeni Karakterleri Geldi

Call of Duty: Black Ops Yeni Karakterleri Geldi

501
0
Call of Duty Black Ops Yeni Karakterleri Geldi
Call of Duty Black Ops Yeni Karakterleri Geldi

Call of Duty Black Ops Yeni Karakterleri Geldi! Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ‘Operation Absolute Zero’ güncellemesi ile baştan aşağı yenilenen Black Market, her hafta güncellenmeye devam ediyor. Noel haftasında şirketlerin tüm oyunlarda yaptığı gibi Activision’da Call of Duty için bir sürpriz hazırlamış.

Activision resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göre oyuna bir kamuflajın yanı sıra ek olarak yeni Specialist birimi de eklendiği açıklandı. Oyuna eklenen bu kamuflaj Clipher Reactive Camo olarak adlandırılıyor. Tamamen yeni bir tasarım olan kamuflaj ilk defa oyuncuların karşısına çıkacak. Oyunun yapımcılarından olan Treyarch Studios kamuflajın tanıtımını Twitter üzerinden paylaşmış olduğu video ile yapmış oldu. Bu içeriğe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kamuflajın yanı sıra oyuna yeni bir Specialist birimi olan Takeo Masaki Ultimus versiyonu da eklendi. 800 CoD puanı ile alınabilecek olan bu birim daha önceki Call of Duty serilerinden World At War, Black Ops da yer almıştı. Ayrıca Black Ops III serisinde ise belirli bir süreliğine bulunan birim daha sonra kaldırılmıştı.

Call of Duty Black Ops Yeni Karakterleri Geldi! Yapılan güncelleme ile geliştirilen Black Market’te geçtiğimiz hafta yayınlanan Richtofen oyun severlere sunulmuştu. Ayrıca Dempsey ve Nikolai ise Black Market üzerinden aktif halde Call of Duty: Black Ops oyuncularını bekliyor. Yapılan Black Market güncellemesi ile CoD yeniliklerinin 2019 yılında da devam etmesi ve birçok farklılığın bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Call of Duty ve çok daha fazlası için takipte kalın.