Ana Sayfa PC GTA Online 2018 Veda Programı Yayınlandı!

GTA Online 2018 Veda Programı Yayınlandı!

263
0
GTA Online 2018 Veda Programı Yayınlandı!
GTA Online 2018 Veda Programı Yayınlandı!

GTA Online 2018 Veda Programı Yayınlandı! Yayıncı şirketlerin 2018’in son günlerinde oyun severler için hazırladıkları sürprizler ve eğlenceler bitmiyor. Bu yılsonu programlarına bir yenisini Rockstar Games yayınladı. Rockstar Games Grand Thef Auto Online için sürprizler ile dolu bir hafta programını oyunculara sunuyor.

Geçtiğimiz gün duyurulan ve yeni yıla kadar sürecek olan etkinlik programı içerisinde Grand Thef Auto Online dolu dolu oyun severleri bekliyor. Her gün farklı birer etkinliğin yer aldığı programın ayrıntılı listesi ise şu şekilde olacak.

  • 27 Aralık Perşembe – Green Slaying Festive Sweater ve HVY Barrage için Festival Süslemeleri ve çok daha fazlası 27 Aralıkta oyunda.
  • 28 Aralık Cuma – Hail Santa Festival Kazağı ve Ücretsiz Nagasaki Buzzard
  • 29 Aralık 2018 Cumartesi – Hail Santa Festival Kazağı ve Buckingham Akula için Festival Süslemeleri Cuma günü GTA Online’da olacak.
  • 30 Aralık Pazar – Merry Sprunkmass Festival Kazağı ve Comet Safari Festival süslemeleri
  • 31 Aralık Pazartesi – Tüm oyunculara yeni yıl arifesi ödülünün yanında ücretsiz HVY Insurgent Pick—up
  • 1 Ocak Salı – Yeni yıl günü ödülü tüm oyunculara dağıtılacak ödüller arasında.

GTA Online 2018 Veda Programı Yayınlandı! Tüm bunların yanı sıra Rockstar Games tüm hafta boyunca sürpriz hediyeleri de oyunculara gönderecek. Ayrıca Grand Thef Auto Online mağazalarında öğelerde yapılan indirimler Ocak 2019 ortasına kadar devam edecek.