Ana Sayfa PC Watch Dogs 2 Ücretsiz Olacak!

Watch Dogs 2 Ücretsiz Olacak!

336
0
Watch Dogs 2 Ücretsiz Olacak!
Watch Dogs 2 Ücretsiz Olacak!

Son zamanlarda oyuncuların gündeminde en çok yer alan şeylerden biri ücretsiz oyunlar. Epic Games’in hala sürdürdüğü bu kampanyada oyunculara pek çok oyun ücretsiz verildi. GTA V, Sid Meier’s Civilization VI gibi birçok kaliteli yapıma oyuncular hiçbir ücret ödemeden sahip oldu. Benzer bir kampanyayı Steam’in de ara sıra gerçekleştirdiğini gördük. Oyun platformlarının dışında geliştiriciler ve yayıncılar da bu furyaya katıldı. Yeni yapılan açıklamayla birlikte Ubisoft, Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz vereceğini duyurdu.

Ubisoft, son zamanlarda oyuncuların ilgisini fazlasıyla üzerine çekmiş durumda. İlk olarak Assassin’s Creed Valhalla’yı duyurarak oyuncuları heyecanlandırmıştı. Uzun zamandır yapılması istenen Viking temalı Assassin’s Creed oyununun çıkacağını öğrenen herkes oldukça mutlu ve meraklı bir hal aldı. Ayrıca 12 Temmuz Pazar günü oldukça büyük bir etkinlik yapılacağı da duyuruldu.

Çevrim içi olarak gerçekleştirilecek etkinliğin adı “Ubisoft Forward”. Bu etkinliğin kapsamı ise çok ilgi çekeceğe benziyor. Ubisoft’un henüz devam ettirdiği çalışmalar, gizli tutulan yapımlar, Assassin’s Creed Valhalla hakkında daha detaylı bir sunum, yeni battle royale oyunu Hyper Scape hakkında daha fazla bilgi ve daha birçok sürpriz oyuncuları bekliyor. Ancak Ubisoft bununla yetinmek istemiyor. Etkinliğe olan ilgiyi arttırmak için Watch Dogs 2 oyununu bir süreliğine tamamen ücretsiz hale getirecek ve oyuna sonsuza kadar sahip olabileceksiniz.

watch-dogs-2-ucretsiz-olacak

Ubisoft’un bu kampanyası ilgiyi biraz daha arttıracakmış gibi duruyor. Kampanya hakkındaki detaylara gelecek olursak; ilk olarak oyunseverler Ubisoft Forward yayınının tamamını izlemeden de oyuna sahip olabilecek. İkinci olaraksa yalnızca PC oyuncuları bu kampanyadan faydalanabilecek. Oyuna sahip olabilmek için birkaç adımı gerçekleştirmeniz gerekecek. Bu adımlar;

  1. Ubisoft’un kendisine ait platformu olan UPlay hesabı yaratmanız veya hesabınıza giriş yapmanız
  2. Size sorulan soruları yanıtlamanız

Bu işlemleri gerçekleştirmenizin ardından 269 TL değerindeki Watch Dogs 2, kütüphanenize eklenmiş olacak. Bu andan itibaren oyunu dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Ubisoft Forward etkinliği 12 Temmuz Pazar günü saat 22.00’da başlayacak. Etkinlik 1 saatten biraz daha uzun sürecek. İki bölüme ayrılmış olan etkinliğin ilk yarım saati giriş aşamasından oluşacak. Bu sürenin ardından etkinliğin ana bölümü başlamış olacak.