Ana Sayfa Espor PUBG Avrupa Ligi Lideri Team Liquid!

PUBG Avrupa Ligi Lideri Team Liquid!

415
0
PUBG Avrupa Ligi Lideri Team Liquid!
PUBG Avrupa Ligi Lideri Team Liquid!

PUBG Avrupa Ligi Lideri Team Liquid! Hafta sonu oynanan mücadeleler ile birlikte PUBG Avrupa Liginin 3. Aşama heyecanı devam etti. 3. aşamanın ikinci haftasına da Team Liquid damgasını vurdu. 15 maçlık zorlu maratonda bir galibiyet almış olan Team Liquid en yüksek ölüm skoru toplayan ekip olarak haftayı 130 puan ile tamamladı ve 2. Haftanın sonunda toplamda 243 puanla liderliğini sürdürdü.

Temsilcimiz olan Ömer “Iroh” Develi’nin de yer aldığı TSM takımı ise 119 puan topladığı ikinci hafta sonunda toplamda 228 puana ulaştı ve ikincilik koltuğuna oturdu. Haftaya kötü başlamış olsa da son maçlarda kendini gösteren TSM iki galibiyet elde ederek haftayı güzel bir puan ile kapadı ve ikincilik koltuğuna oturdu. TSM’nin ardından bir puan eksik olarak Rus temsilcisi Natus Vincere geliyor. TSM gibi iki galibiyet ile haftayı kapayan Natus Vincere zirve mücadelesini sürdürdüğünü gösterdi. Dördüncü sırayı ise 216 puan ile FaZe Clan alırken ardında takipte 197 puan ile G2 Esports yer aldı. Genel puan durumu 2. Hafta sonucunda şu şekilde;

PUBG Avrupa Ligi Lideri Team Liquid!
Skor Tablosu

PUBG Avrupa Ligi Lideri Team Liquid! PUBG Avrupa Ligi 3. Aşamanın ikinci haftasında Haftanın Oyuncusu ise Team Liquid takımından yıldız skorer Samu “Sambty” Kauppinen oldu. 15 maçta topladığı 36 skor ile gözleri üzerine çeken isim haftanın en iyi oyuncusu oldu. PUBG Avrupa Ligi 3. Aşama heyecanı 13 Eylül gerçekleşecek mücadeleler ile devam edecek.