Ana Sayfa PC Fortnite Yeni Eklenecek Arabaların Tarihi Sızdırıldı!

Fortnite Yeni Eklenecek Arabaların Tarihi Sızdırıldı!

283
0
fortnite-yeni-eklenecek-arabalarin-tarihi-sizdirildi

Fortnite Yeni Eklenecek Arabaların Tarihi Sızdırıldı! Battle royale oyunları denilince akla ilk gelenler arasında yer alan Fortnite için yeni bir güncelleme yolda. Sürekli güncel olma hedefinden vazgeçmeyen Epic Games Fortnite için bir yenilikte daha kolları sıvadı. Oyuna eklenmesi beklenen arabalar ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmasa da konu ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Fortnite 2. Sezon 3. Bölümün başlamasıyla birlikte yeniliklerde gelmeye devam ediyor. Yeni sezon ile birlikte köklü değişimlerinde gözlendiği oyunda suların çekilmesiyle birlikte yeni bölgelerde açığa çıkıyor. Yeni bölgelerin yanı sıra ulaşım yollarında da değişiklikler gözden kaçmadı. Gerek yeni bölgeler gerekse yeni yollar hakkında yapılan sızıntıların doğru çıkması ilerleyen dönemde olabilecek şeyler hakkında da ipucu veriyor.

Fortnite sızıntıları ile ünlenmiş Hypex yaptığı paylaşımda Fortnite oyuncularının arabalara 21 Temmuz tarihinde kavuşacağını belirtti. 21 Temmuz tarihinin aynı zamanda yeni yollarında oyunda aktif olacağı tarih olarak gösteriliyor. Epic Games tarafından konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak Hypex’in yaptığı isabetli sızıntılar bu tarihinde net olabilme ihtimalini oldukça arttırıyor. İlerleyen günlerde Epic Games tarafından arabaların oyuna ekleneceği tarih ile ilgili resmi bir açıklamanın yapılması da bekleniyor.

Fortnite Yeni Eklenecek Arabaların Tarihi Sızdırıldı! Arabaların yalnızca PC ve konsol platformundaki oyuna mı yoksa hem mobil hem de PC – konsol platformundaki oyuna mı ekleneceği konusunda da net bir bilgi yok. Konu ile ilgili ilerleyen günlerde epicgames.com resmi sayfası üzerinden duyurunun yapılması bekleniyor. Fortnite ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.