Ana Sayfa PC Assassin’s Creed Syndicate Ücretsiz Oluyor!

Assassin’s Creed Syndicate Ücretsiz Oluyor!

406
0
Assassin's Creed Syndicate Ücretsiz Oluyor!
Assassin's Creed Syndicate Ücretsiz Oluyor!

Epic Games Store birbiri ardına güzel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Dün sona eren Tom Clancy’s The Division 2’nin 15 TL’ye inmesinden sonra 20 Şubat tarihinden itibaren Assassin’s Creed Syndicate de ücretsiz olacak. Aynı zamanda Faeria da bu süreçte ücretsiz olarak elde edilebilir olacak.

Assassin’s Creed Syndicate

Bir suikastçi olarak Sanayi Devrimi’ne tanıklık ettiğimiz oyun bu hafta ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

Bu oyunda Jacob ve Evie isimli iki ünlü suikastçiyi kullanıyoruz. Diğer oyunların aksine bu oyundaki karakterler biz yönetmeden önce bir hayli ün kazanmış durumda. Yani yönettiğiniz karakterlerin kendilerine ait bir ünü var ve bunu siz oluşturmuyorsunuz. Oyuna giriş yaptığınız anda karakterler işin piri olmuş durumda. Yeni bir Ezio yaratılmaya çalışılmamış ki bu da zaten oldukça zor.

assassins-creed-syndicate-epic-games-storede-ucretsiz-oluyor

Oyun size iki karakteri de dönüşümlü olarak oynatıyor. İki karakterin de farklı yetenekleri ve kişisel özellikleri mevcut. Jacob ile oynarken fiziksel gücünüzün çok daha yüksek ve hareketlerinizin ağır olduğunu hissedebilirsiniz. Ayrıca kendini kontrol etme konusunda zayıf olan karakterin arkasını toplayacak olan ise ikiz kardeşi Evie. Evie’nin oyundaki görevi kardeşi Jacob’ın arkasını toplamak gibi gözüküyor. Kardeşine göre daha hızlı ve davranışlarını kontrol etmekte zorlanmayan Evie’nin tahmin edebileceğiniz üzere fiziksel gücü daha az.

Görevler sırasında karakterlerin değiştiğini görebiliyoruz. Ayrıca görevi kendi seçtiğiniz karakterle oynamanın ve stratejinizi belirlemenin de eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu oyunda artık kılıcınıza değil silahınıza güvenmeye başlıyorsunuz. Oyunun en özel yanlarından birinin bu olduğunu belirtelim.

Assassin’s Creed serisinin en iyi Free-Run özelliklerinden birine sahip olduğunu hatırlatalım. Modern dünyaya en yakın Assassin’s Creed oyunu olarak da dikkat çekiyor.

Oyuna ücretsiz sahip olmak için 20 Şubat’ı beklemeniz gerektiğini hatırlatalım.

Faeria

assassins-creed-syndicate-epic-games-storede-ucretsiz-oluyor

Bir kart oyunu olan Faeria tatlı çizimleriyle dikkatleri üzerine topladı. Bir dönem oyun ücretsiz olarak oynanabiliyordu ancak şu anda Steam’de 40 TL’lik fiyat etiketine sahip. Bu oyun da 20 Şubat tarihinden itibaren Assassin’s Creed Syndicate ile birlikte oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

İçerisinde farklı mekanikler de barındıran bu oyun olumlu notlar da almayı başarmış.

Epic Games son zamanlarda beğeni toplayan oyunlar hediye ediyor. Geçtiğimiz hafta da Kingdom Come Deliverance ücretsiz olarak alınabilir durumdaydı. Heyecanı gitgide katlayan Epic Games önümüzdeki haftalarda neler hediye edecek hep birlikte göreceğiz.