Ana Sayfa PC Shattered Web Operasyonu Geldi!

Shattered Web Operasyonu Geldi!

382
0
Shattered Web Operasyonu Geldi
Shattered Web Operasyonu Geldi

Shattered Web Operasyonu Geldi! Counter Strike: Global Offensive köklü ve büyük bir güncelleme ile 2 yıl sonra yeni operasyonuna kavuşmaya hazırlanıyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni operasyonun yanı sıra yeni kasa ve bıçaklarda eklenecek.

Geçtiğimiz gece saatlerinde Counter Strike: Global Offensive yeni güncelleme ile oyuncularına büyük bir sürpriz yaptı. İki yıldır beklenen operasyonda bu güncelleme ile oyunculara merhaba dedi.

Parçalanmış Ağ adı verilen operasyonda oyuncuları birçok görevin yanı sıra yeni karakter modelleri, yeni haritalar ve Parçalanmış Ağ Kasası bekliyor. Ayrıca yeni silah koleksiyonu ve bıçaklarda güncelleme ile birlikte oyuna dahil edildi. Oyuna eklenen yeni 4 bıçak oyuncuları heyecanlandıran yenilikler arasındaydı.

Shattered Web Operasyonu Geldi! Parçalanmış Ağ Operasyonu bileti 87.99 Türk Lirası olarak açıklandı. Parçalanmış Ağ Operasyonu güncellemesi ile oyuna eklenen yeni haritalar ise Lunacy, Studio ve Jungle oldu. Öte yandan yeni operasyon ile oyuna eklenen yeni grafitiler, stickerlar ve kasalarda oyuncuları yeni güncelleme ile bekliyor.

4 aydan fazla sürecek olan operasyon ile T tarafının yeni ve en güçlü silahı olacak olan SG 553’te yayınlandı. AK-47’nin tahtına yerleşen SG 553 3000 $ olarak satılacak. Her iki tarafta da kullanılan cep tüfeği olarak da anılan Galil ve FAMAS üzerinde de güncellemeler yapıldı. Bu silahların değerleri 200 dolar düşürüldü. Yeni güncelleme ile birlikte Counter Strike: Global Offensive için neler değişecek hep birlikte göreceğiz. Counter Strike: Global Offensive ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.