Ana Sayfa PC Epic Games Store, Üç Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, Üç Oyunu Ücretsiz Yaptı!

296
0
Epic Games Store, Üç Oyunu Ücretsiz Yaptı!
Epic Games Store, Üç Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz hafta birçok oyuncu tarafından bilinen Tacoma ve Next Up Hero ücretsiz olmuştu. Epic Games Store bu hafta da birden fazla oyunu ücretsiz hale getirdi. Bu hafta ücretsiz olan 3 oyun mevcut. Bu oyunlar; 20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery EP.

Oyunlar Epic Games Store üzerinde, 6 Ağustos saat 18.00’a kadar ücretsiz olacak. Oyunları kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu sayede oyunları dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

20XX

epic-games-store-uc-oyunu-ucretsiz-yapti
Rogue benzeri oyunları veya Mega Man’i seviyorsan 20XX tam senlik! 20XX, bir arkadaşınla oynayabileceğin, rogue benzeri aksiyon platform oyunudur. Sürekli değişen seviyelerde zıplayıp ateş ederek ilerle, müthiş yeni güçleri topla ve insanlığı kurtarmak adına devasa bölüm sonu canavarlarıyla savaş! 20XX tam eşli moda sahip. Bir arkadaşınla yan yana veya web üzerinden oyna! 20XX, yerel veya çevrimiçi 1-2 oyuncu desteği sunar. Epic ve Steam arasında çapraz platform desteklenmektedir.

Barony

epic-games-store-uc-oyunu-ucretsiz-yapti

Barony’de Partiye Katıl! Bu birinci şahıs rogue benzeri unsurlarla dolu RYO’da arkadaşlarınla zorlayıcı zindanlara gir.

Rogue benzeri unsurlarla dolu tehlikeli zindanların üstesinden birinci şahıs açısında gelmeye hazır ol. Barony yalnız oynayınca heyecan verici ancak iş birliğine dayalı çok oyunculu moda zindan uzmanı arkadaşlarınla girince bir partiye dönüşüyor.
Doğaüstü kötülüğün güçlerini alt etmeye giden yolda kötücül şeyleri katlet, gizemli hazineleri topla, güçlü büyüler yap ve ölüm sayacına tavan yaptır. Barony; Ultima Underworld, System Shock ve Daggerfall gibi RYO klasiklerinin hayranları tarafından yaratılan bir oyun ve bu klasiklere bırakılan bir sevgi mesajı.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP.

epic-games-store-uc-oyunu-ucretsiz-yaptiSuperbrothers: Sword & Sworcery EP, görsel-işitsel tarzı öne çıkaran, keşif türünden bir aksiyon macera oyunudur. Efsanevi bir dünyayı dolaş, kılıcını kullanarak savaş, mistik müzikal sırları çözmek için kılıç büyüsünü kullan ve gezgin bir savaşçı keşişin hüzünlü görevini tamamlamasına yardım et.
Superbrothers: Sword & Sworcery EP, Jim Guthrie tarafından bestelenen bir albüm niteliğindeki özgün müziklerin yanı sıra Superbrothers Inc tarafından tasarlanan ve Toronto, Kanada merkezli video oyun sihirbazı Capy tarafından üretilip geliştirilen çizimler ve tasarımlar içeriyor.