Ana Sayfa PC League of Legends Yeni Şampiyonu Belli Oldu!

League of Legends Yeni Şampiyonu Belli Oldu!

259
0
league-of-legends-yeni-sampiyonu-belli-oldu

League of Legends Yeni Şampiyonu Belli Oldu! League of Legend’a geleceği tahmin edilen yeni şampiyon Seraphine’in kişisel sosyal medya hesapları ortaya çıktı. Riot Games’in de bulunduğu bir çok paylaşımın yer aldığı Seraphine’in hesabı karakterin League of Legends’da bir sonraki şampiyon olacağını gösteriyor. Yeni karakterin League of Legends Worlds 2020 turnuvasında tanıtılması bekleniyor.

MOBA türünün en popüler yapımları arasında yer alan League of Legends her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sürekli güncel kalan yapım özellikle şampiyonlarının sürekli güncellenmesi ile oyuncular tarafından tercih ediliyor. Yeni karakterler ile sürekli gündemde olan oyun son olarak Yone karakterini oyuna dahil etmişti. Uzun süredir bu konuda sessiz kalan Riot Games önümüzdeki günlerde yeni bir şampiyon daha oyuna dahil etmeye hazırlanıyor.

League of Legends’in ünlü yapımcıları arasında yer alan Streamie’nin yaptığı paylaşımda Sezon 10 ile birlikte yeni bir şampiyon geleceğini iddia etti. Bu iddialarında Streamie “sansasyonel bir büyücü” karakterin oyuna ekleneceğini sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Seraphine adındaki büyücü karakterin ilerleyen günlerde oyuna dahil edileceği tahmin ediliyor.

League of Legends Yeni Şampiyonu Belli Oldu! Haziran ayında şampiyonlar için bir yol haritası çizen Riot Games, 10. Sezondan başlayarak her rol için her yıl yeni bir şampiyon yayınlayacaklarını belirtmişti. Buna göre yeni şampiyonlar Sett, Lillia, Yone oyuna dahil edildi. Buna benzer olarak ADC şampiyonu olan Samira’nın adını da geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. Genel olarak tanıtılan bu karakterlerin ardından Seraphine’in oyuna dahil edileceği ve muhtemelen destek rolünde bir karakter olacağı düşünülüyor.

Riot Games tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak tahminlere göre karakterin Worlds 2020 esnasında tanıtılması bekleniyor. League of Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.