Ana Sayfa PC Pearl Abyss, Calpheon Şöleni 2022’yi İlk Kez Los Angeles’ta ve Güney Kore’deki...

Pearl Abyss, Calpheon Şöleni 2022’yi İlk Kez Los Angeles’ta ve Güney Kore’deki Yeni Genel Merkezinde Düzenleyecek

92
0

Pearl Abyss bugün, Black Desert‘ın her yıl düzenlenen küresel topluluk etkinliği Calpheon Şöleni’nin ilk kez yurt dışında, (Pasifik saati ile) 10 Aralık 2022’de Los Angeles’ta gerçekleştirileceğini duyurdu. Black Desert Mobile da (Kore Saati ile) aynı gün Pearl Abyss’in yeni genel merkezi Home One’da kendi Calpheon Şöleni’ne ev sahipliği yapacak.

Black Desert Calpheon Şöleni Los Angeles’ta

Pearl Abyss ilk kez Calpheon Şöleni’ne ev sahipliği yapmak ve maceracılarla şahsen tanışmak için yurt dışına seyahat edecek. Etkinliğin duyurulması, Kuzey Amerika’daki maceracıların dikkatini çekti.

Pearl Abyss, Calpheon Şöleni 2022'yi İlk Kez Los Angeles'ta ve Güney Kore'deki Yeni Genel Merkezinde Düzenleyecek

Etkinlikte Pearl Abyss, Black Desert IP‘nin ilk ikiz sınıfı “Woosa” da dahil olmak üzere yeni içerik güncellemelerini tanıtacak. Etkinlikte daha fazla duyuru yapılacak ve ardından oyun geliştiricileri tarafından gerçekleştirilecek olup, dünya çapında canlı olarak yayınlanacak olan bir Soru-Cevap oturumu düzenlenecek.

Black Desert Mobile Calpheon Şöleni Home One’da

Bu yıl, Black Desert Mobile‘ın Calpheon Şöleni, maceracıları Pearl Abyss’in yeni genel merkezi “Home One”da karşılayacak. Etkinlik aynı zamanda canlı yayınlanacak ve dünyanın dört bir yanındaki maceracıları Black Desert Mobile‘ın sunduğu heyecan verici duyurulara ve eğlenceye katılmaya davet edecek.

Black Desert Mobile, sunum sırasında diğer yeni ikiz sınıfı “Maegu”yu tanıtacak ve yapılacak yeni duyurularla gelecek yılın içeriklerine de bir göz atma imkânı sunacak. Ek olarak, maceracıların oyunla ilgili soruları da düzenlenecek Soru-Cevap oturumu sırasında yanıtlanacak.

Pearl Abyss, dünya çapında çeşitli çevrim dışı etkinliklere ev sahipliği yaparak dünyanın farklı yerlerindeki maceracılarla aktif bir şekilde iletişim kuruyor. Şirket, gelecekte kullanıcılarla daha sık iletişim kurmak için daha fazla fırsat sunmayı planlıyor.

Calpheon Şöleni 2022 hakkında daha fazla bilgiyi Black Desert ve Black Desert Mobile‘ın resmî web sitelerinde bulabilirsiniz.