Ana Sayfa Konsol PS Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

PS Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

297
0
PS Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!
PS Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Sony oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus abonelerini Ağustos ayında iki oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 2 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları 2 farklı tür oyundan oluşuyor. Tamamen aksiyon odaklı olan Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve eğlenceli dakikalar geçirerek arkadaşlarınızla birlikte renkli bir dünyaya adım atacağınız Fall Guys.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

ps-plus-agustos-ayi-oyunlari-aciklandi

Call of Duty markasının 2009 yılında piyasaya çıkan oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2 de yaklaşık olarak 3 ay kadar önce yenilenmiş haliyle piyasaya sürüldü. 2007 yılında yayınlanan Modern Warfare serisinin ilk oyunu gibi, ikinci oyunu da yüksek çözünürlüklü cihazlar için üzerinde yeniden çalışılarak oyuncularla buluşmuş oldu.

Oyunun iyileştirme yapılan kısımlarına göz attığımızda bizleri daha iyi kaplamalar ve animasyonlar ile HDR ışıklandırma desteği bekliyor. Yalnızca hikâye odaklı olan yapım, çok oyunculu mod kapsamında 2019’da piyasaya çıkan Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’da kullanabileceğimiz Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle isimli ücretsiz paketini de içeriyor.

ps-plus-agustos-ayi-oyunlari-aciklandi

“2009 yılının en popüler oyunlarından Call of Duty®: Modern Warfare® 2’deki bu efsanevi tek oyunculu Senaryo modunu yeni nesil yüksek çözünürlüklü cihazlar için yeniden düzenlenmiş şekilde tekrar deneyim et. Geliştirilmiş dokular, animasyonlar, fiziksel tabanlı görüntü oluşturma, yüksek dinamik aralıklı ışıklandırma ve çok daha fazlasıyla birlikte Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Campaign baştan aşağıya yenilendi.”

Fall Guys

ps-plus-agustos-ayi-oyunlari-aciklandi
“Bu renkli 100 kişilik çevrimiçi çok oyunculu oyunda bir galip kalana kadar bir dizi tuhaf mücadeleden sağ çıkın. Sadece kazanan takımın bir sonraki turda ilerlediği herkese açık acımasız oyunlarda veya eşli mücadelelerde cesaretinizi sınayın. Kapıları parçalamaktan, büyük bir kaykay sürmekten tuzaklarla dolu dağlarda yarışmaya kadar, fizik temelli komik engelleri bükülerek, zıplayarak ve yıkarak kat edin. Şık ananas tasarımlardan en son tavşan şapkalarına kadar her şeyi özelleştirerek Fall Guy’ınıza şık bir dokunuş katın.”
PS Plus Ağustos ayı oyunları 31 Ağustos tarihine kadar PS Plus aboneleri tarafından ücretsiz bir şekilde elde edilebilir olacak.