Black Desert Yaşam Becerisi Level Sistemini Yeniliyor

  17
  0
  Black Desert Yaşam Becerisi Level Sistemini Yeniliyor

  Black Desert Yaşam Becerisi Level Sistemini Yeniliyor! Pearl Abyss bugün, Black Desert’taki tüm karakterlerin Yaşam Becerisi levellerini artık aile bazında entegre ettiğini duyurdu. Uzun zamandır beklenen güncelleme, Black Desert’ın Yaşamla ilgili güçlendirmeler ve görev tamamlama da dahil olmak üzere Yaşam içeriğini önemli ölçüde basitleştirecek.

  Yaşam Becerileri Sistemi Değişiyor

  Black Desert, canavarları yok etmenin yanı sıra, Toplama, Balıkçılık, Aşçılık ve daha birçok farklı Yaşam faaliyeti gibi eğlenceli içeriklerle dolu. Bugünkü güncellemeden önce bir ailedeki her karakterin, her faaliyet için kendi özel beceri leveli bulunuyordu. Ancak bu durum, Pearl Abyss’in sistem yenilemesi ve basitleştirmesi ile birlikte artık geçmişte kalacak.

  Yeni Yaşam Becerisi leveli, ailedeki tüm karakterlerin her bir Yaşam faaliyeti için EXPlerin birleştirilmesiyle hesaplanacak. Ayrıca Yaşam Becerilerinin maksimum leveli Guru 100’e yükseltildi. Yeni hesaplamalara göre, Guru 50’ye zaten ulaşmış olan maceracılar yeni bir yüksek level alabilecekler.

  Black Desert Yaşam Becerisi Level Sistemini YeniliyorAile İçinde Yaşam Becerileri Paylaşılacak

  Güçlendirmeler aile içinde de paylaşılacağından, maceracıların belirli Yaşam faaliyetlerini gerçekleştirmek için artık karakterler arasında geçiş yapmasına gerek kalmayacak. Yaşamla ilgili görevler, aile Yaşam Becerisi leveli gereksinimi karşılandığı sürece artık tüm karakterler tarafından alınabilecek.

  Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesinde bulunabilir. Black Desert Yaşam Becerisi Level Sistemini Yeniliyor!