Ana Sayfa Mobil Black Desert Türkiye ve MENA Yıl Sonu Etkinlikleri Devam Ediyor

Black Desert Türkiye ve MENA Yıl Sonu Etkinlikleri Devam Ediyor

391
0
Black Desert Türkiye ve MENA Yıl Sonu Etkinlikleri Devam Ediyor
Black Desert Türkiye ve MENA Yıl Sonu Etkinlikleri Devam Ediyor

Her güncelleme sonrası Maceracılar için yeni etkinlikler düzenleyen Black Desert Türkiye ve MENA, bu sefer daha farklı bir etkinlikle geliyor. Maceracılar, gerçek bağışa dönüşen oyun içi Gümüş bağışlarınızla katkı sağlarken aynı zamanda Gizemli Şövelye’yi bularak ekstra oyun içi kazanımlara sahip olabilecekler. Daha sonra ardıl güncellemelerde yer alacak yeni sınıf Guardian’ı da keşfedebilecekler!

Black Desert Türkiye ve MENA’da yapılan bağışlar gerçeğe dönüşüyor

Maceracılar bugünden itibaren 1 milyon gümüş karşılığında Paylaşma Simgesini satın alarak bağış yapabilecekler. Ayrıca Paylaşma Simgesi miktarına göre de Heidel şehrindeki NPC Lara’da eşyaları takaslayabilecekler. Paylaşma Simgesi ile takaslanan eşyalar sadece etkinlik süresi boyunca takaslanabilecek. Bu takas sonrası 100 iç dekorasyon puanı elde ederken aynı zamanda bağış karşılığında çeşitli iç dekorasyon mobilyaları da kazanabilecekler. Bununla birlikte etkinlik boyunca Maceracılar hem bağış yapıp hem de birçok oyun içi kazanım şansı yakalayabilecekler. Bağış sayesinde kazandıkları bu eşya ile daha sonra Üç Silahşörler Balon Kafabandı, Cupid’in Halesi ve Kırmızı Gül Duvar Süslemesi de dahil olmak üzere NPC Lara’dan çeşitli eşyalara sahip olabilecekler. 

Black Desert Türkiye ve MENA’nın oyun içi etkinliğiyle birlikte sürdürdüğü bu toplanan bağışlar, etkinlik sayesinde Maceracılar’a daha keyifli bir oyun sunarken aynı zamanda gerçek bir bağışa da dönüşecek.

Gizemli Şövalye’yi bul, yeni sınıf Guardian’ı keşfet!

4 Aralık tarihinde Aktarım güncellemesiyle oyuna gelecek Savaşçı ve Okçu sınıfı ardıl etkinlikleri kutlamak için, 29 Ocak’a kadar sürecek özel bir ön-etkinlik düzenlenecek. Bu ön etkinlik boyunca gizemli bir şövalye avlanma bölgelerinde rastgele belirerek Maceracılar’a Beceri EXP + 100% güçlendirmesi sağlayacak. Bu güçlendirme 180 dakika sürerken, Maceracılar tekrardan bir güçlendirme kazanırlarsa süre yenilenecek. Gizemli Şövalye ortaya çıktıktan yaklaşık 30 dakika sonra kaybolacak.

Yıl boyunca Maceracılar için birçok farklı etkinlik düzenleyen Black Desert Türkiye ve MENA, yıl sonunda da güzel bir etkinlikle geliyor. Sonsuz kış dağlarından inen yeni sınıf Guardian ile birlikte Maceracılar oyun içinde farklı maceralara atılabilecekler. Yeni sınıf Guardian, Black Desert Türkiye ve MENA topraklarına dünyadaki tanrıları kurban etmek, onları kendi mahkumları kılmak ve Kutsal Alev Ynix’i eline almak için geliyor. Guardian için ek bilgiler daha sonra paylaşılacak.

Buna ek olarak Black Desert Türkiye ve MENA ekibi Maceracılar’ı oyun dışında da sevindirmişti. Maceracılar’a birçok olanak sağlayan Black Desert Türkiye ve MENA, dünyanın dört bir yanından gelen bir grup Maceracı’ya G-Star 2019’da bulunan Pearl Abyss Connect 2019 ile Pearl Abyss ofisini ziyaret etme şansı verdi. G-Star 2019 sırasında grup, Pearl Abyss standını ziyaret etti ve oyun geliştiricileri ile görüşme fırsatı yakaladı. Maceracılar geleneksel Kore yemeklerini denedi ve Busan turuna çıktı

Aynı zamanda Maceracılar 2 Aralık tarihine kadar Steam üzerinden Sonbahar Paketi’ni %60 indirimle elde edebilecekler.

Black Desert Türkiye ve MENA hakkında daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edin.