Ana Sayfa PC Ücretsiz Battle Royale Oyunu Hyper Scape Duyuruldu!

Ücretsiz Battle Royale Oyunu Hyper Scape Duyuruldu!

307
0
Ücretsiz Battle Royale Oyunu Hyper Scape Duyuruldu!
Ücretsiz Battle Royale Oyunu Hyper Scape Duyuruldu!

Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Ubisoft yeni bir oyun duyurdu. Battle Royale türünün yeni bir örneği olacak oyunun dikkat çeken özelliği ise ücretsiz olması. Ubisof’un yeni oyunu Hyper Scape duyuruldu!

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Hyper Scape duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde oyunun logosu ve çeşitli ekran görüntüleri sızdırılmıştı. Bu yüzden Ubisoft’un battle royale türünde bir oyun geliştirdiği biliniyordu. Yaşanan gelişmelerin ardından Ubisoft oyunun fragmanını yayınladı.

“Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Hyper Scape, 2054’te uzak bir gelecekte geçiyor ve 100’e kadar Katılımcı, taçlandırılmış bir şampiyon olup aksiyon dolu ve yüksek tempolu maçlar yapmak için sanal Neo-Arcadia şehrine iniyor. Bugünden itibaren Hyper Scape, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki birçok bölgede sınırlı süreli bir PC teknik testinde oynanabilir. İlgilenen oyuncular, Twitch Drops etkinken Twitch’te Hyper Scape’i yayınlayan içerik üreticilerinden birini izleyerek teknik test sırasında oyunu deneyebilirler. Tam listesi burada. Erişim kısıtlı olacak, ancak teknik test boyunca ek droplar sağlanacaktır.

ucretsiz-battle-royale-oyunu-hyper-scape-duyuruldu

Hyper Scape, baştan aşağı yoğun, dikey hareketli ve hızlı bir battle royale deneyimi olarak tasarlandı. Üç oyunculu takımlar ve tek oynayan oyuncular, dar sokaklardan geniş çatılara ve ölümcül iç mekanlara hızlı bir şekilde geçerek dinamik çatışmalarda bulunmak için fütüristik sanal Neo-Arcadia kentine atlayabilirler.

Oyuncuların çevreye dağılmış silahlarla aynı şekilde toplayabilecekleri Hack kabiliyetlerini getiriyor. Hackler, tüm oyun tarzlarına uygun saldırı ve savunma yetenekleri sunar. Bir mayın döşemek, bir düşman aramak, ekibi büyük bir duvarla korumak veya kendini rakiplere gizlice yaklaşmak için görünmez hale getirmek, oyuncuların zorlanmadan bir arada kullanıp değiştirebileceği birkaç Hack örneğidir. Tüm Hackler ve silahlar, elde mevcut olan öğenin daha güçlü versiyonlarını üretmek için Füzyon mekaniği ile geliştirilebilir.”

ucretsiz-battle-royale-oyunu-hyper-scape-duyurulduTwitch Yayınları İçin Özel Geliştirmeler

Oyunun geliştirme aşamasındaki ana fikrin seyri güzel bir oyun ortaya çıkarmak olduğunu belirten geliştirici ekip buna uygun geliştirmeler de yapmış. Sadece oynaması eğlenceli değil, aynı zamanda içerik üretici ve izleyici arasındaki etkileşimi de artırmak amaçlanmış.

Hyper Scape Crowncast adlı Twitch uzantısı sayesinde izleyiciler yayıncıların oyununa müdahale edebiliyor. Onlar için oyunda çeşitli etkileri bulunabiliyor. Bu uzantı zaman içerisinde farklı geliştirmeler alacak.

Hyper Scape ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.