Ana Sayfa Konsol PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

381
0
PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!
PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Playstation oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. Her ay abonelerine ücretsiz hediyeler kazandıran PS Plus, bu ay da kazandırmaya devam ediyor. PS Plus abonelerini Şubat ayında inanılmaz hediyeler bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 5 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları oldukça geniş oyuncu kitlesine sahip. Ayrıca bütün oyunlar türünün önemli oyunları denilebilir. Onları rakiplerinden ayıran birçok yanları mevcut. Bu oyunlar BioShock, The Sims 4 ve bir VR oyunu olan Firewall Zero Hour.

Bioshock: The Collection

ps-plus-subat-ayi-ucretsiz-oyunlari-aciklandi

Bu paketin içerisinde 3 adet oyun bulunuyor. Bunlar Bioshock, BioShock 2 ve BioShock: Infinite. Ayrıca bu paketin içerisindeki oyunlar grafik kaltesi yükseltilerek oyunculara sunuldu. İlk oyunun üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen görsel kalitesi arttırılarak oyunculara sunuldu. Üstelik hatırlatmak isteriz ki BioShock serisine yönelik çıkan bütün DLC’ler bu pakette yer alıyor.

BioShock oyunlarını daha önce hiç oynamamış ve bu atmosferi hiç yaşamamış kişiler için harika bir fırsat sunulmuş durumda. Oyun tarihinin en güzel hikayelerinden birini deneyimlemek istiyorsanız bu oyunu hemen oynamanız lazım.

The Sims 4

ps-plus-subat-ayi-ucretsiz-oyunlari-aciklandi

The Sims 4 için tamamen sürpriz yumurta diyebiliriz. Şubat ayında SIMS serisinin 20. yıldönümü kutlamarı yapılacak. PS Plus da bu kutlamalara katılarak bu mutluluğu herkesle paylaşmak istemiş olmalı. Şubat ayında tüm PS Plus aboneleri SIMS 4’e ücretsiz sahip olabilir.

Oyunun oynanışı ve arayüzü tamamen yenilenmiş durumda. Birçok yenilik de oyuna getirildi. Sosyalleşme olarak oyunun mini bir Facebook’da dönüştüğünü söyleyebiliriz. Oyuncular, karakterlerini veya ilginç buldukları şeyleri birbirleriyle paylaşıyorlar. Gerçekleştirebileceğiniz birçok yeni aktivite mevcut. İnşaat, daha duygusal ve çok yönlü Simler üzerinde çalışan Maxis bunu başarmış diyebiliriz.

Özetle The Sims 4 için, kendine has oynanışıyla, yaratıcılığınızın serbest kalmasını sağlayan ve yaşamın kontrol iplerini size sunarak yepyeni bir dünya yaratmanızı sağlayan bir oyun denilebilir.

Firewall Zero Hour (Playstation VR)

ps-plus-subat-ayi-ucretsiz-oyunlari-aciklandi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte VR oyunlar da kendilerine bir şeyler katmaya başladılar. Firewall Zero Hour ise bu türün shooter oyunu olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda oyunun çok oyunculu olduğunu da söyleyelim. dörder kişilik takımlardan oluşan oyunda herkes birer paralı asker. Bir takım bilgiyi korumaya çalışırken rakip takım da o bilgiyi elde etmeye çalışıyor. Oldukça eğlenceli ve strateji kurmayı isteyen bu oyunu da ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları 4 Şubat ile 2 Mart arasında ücretsiz olarak elde edilebilir olacak. Yani Ocak ayı oyunlarını henüz almadıysanız hala vaktiniz var. Eğer PS Plus abonesi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.