Ana Sayfa Konsol PS Plus Aralık Ayı Oyunları Açıklandı!

PS Plus Aralık Ayı Oyunları Açıklandı!

289
0
PS Plus Aralık Ayı Oyunları Açıklandı!
PS Plus Aralık Ayı Oyunları Açıklandı!

Sony oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. PlayStation Plus abonelerini Aralık ayında dört oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay boyunca PS Plus aboneleri 4 adet oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları 4 farklı türden oluşuyor.

Açık dünyası ve bol aksiyonlu yapısıyla, shooter türünün sevilen örneklerinden biri olan Just Cause 4, 1 Aralık tarihinde çıkış yapan yeni battle royale oyunu Worms Rumble, yetenek ve stratejinin güzel kombinasyonlandığı oyunlardan biri olan olan Rocket Arena ve geçtiğimiz ay olduğu gibi bu ay da ücretsiz olan PlayStation 5 özel oyunu Bugsnax ücretsiz hale geldi. Aboneler bu oyunları 4 Ocak tarihine kadar kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyebilirler.

PS Plus Aralık Ayı Oyunları

Just Cause 4

ps-plus-aralik-ayi-oyunlari-aciklandiBaşına buyruk casus Rico Rodriguez, çatışmalara, baskıya ve ekstrem hava koşullarına ev sahipliği yapan dev Güney Amerika ülkesi Solis’e gidiyor. Wingsuit’ini bağla, tamamen özelleştirilebilen kancanı kuşan ve ortalığı kasıp kavurmaya hazır ol!

Worms Rumble

ps-plus-aralik-ayi-oyunlari-aciklandiWorms Rumble; gerçek zamanlı, 32 oyunculuk platformlar arası çarpışmaların gerçekleştiği, hiç oynamadığın bir Worms deneyimidir. Çılgın Ölüm Maçı ve Son Kalan Solucan modlarında gümbürtüye hazırlan!

Omurgasız rakiplerinin canını yakmak için Bazuka, Pompalı Tüfek ve Koyun Atar gibi hayranların en sevdiği silahları ve cephaneliğe eklenen yeni silahları kullan. Solucanını özelleştir, mücadelelere ve sezonluk etkinliklere katıl ve Laboratuvarda yeni oynama şekillerini deneyimle. Worms yeniden keşfedildi.

Rocket Arena

ps-plus-aralik-ayi-oyunlari-aciklandiAksiyonun bir an bile durmadığı, patlayıcı 3’e 3 nişancı oyunu Rocket Arena’da roketler konuşuyor. Arenanın hakimi ve şampiyonu olmak için kahramanınızın özel roketlerine ve yeteneklerine hakim olun! Kendilerine özgü güçlere sahip çeşitli kahramanlardan oluşan ve sürekli büyüyen kadroya göre stratejinizi şekillendirin. Takımınıza göre yeni stratejiler ve taktikler geliştirin, çok çeşitli dinamik haritaları keşfedin ve roketle oynamanın gerçek derinliğini görün. Uçup gitmeye hazır mısınız?

Bugsnax

ps-plus-aralik-ayi-oyunlari-aciklandiPS Plus abonelerinin ücretsiz olarak sahip olabileceği oyunlar arasında kendisine yer bulan Bugsnax, yalnızca PS5 sahibi olan PS Plus abonelerine hediye edilecek. 12 Kasım tarihinde piyasaya çıkan PlayStation 5’in lansman oyunlarından biri olan Bugsnax’te oyuncular bir gazetecinin hayatını canlandıracak. Eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bu oyunda oyuncular Snaktooth isimli bir adadaki böcekleri araştıracaklar.