Ana Sayfa Konsol Nintendo Switch İçin 3 Büyük Koleksiyon Paketi Geliyor!

Nintendo Switch İçin 3 Büyük Koleksiyon Paketi Geliyor!

332
0

Nintendo Switch son zamanlarda kütüphanesini giderek genişletiyor. Nintendo Switch’le ilgili yazdığımız son haberde de 4 yeni oyun geleceğini duyurmuştuk. Bunu konu alan haberde geleceği duyurulan oyunlar daha düşük bütçeli oyunlardan oluşuyordu. Ancak Nintendo Direct sunumunda sürpriz bir şekilde duyurularak haberimize konu olan yeni oyunların kendi türleri için büyük bir adım attığını hatırlatalım. Strateji, Korku, Shooter ve RPG öğeleriyle donatılmış olan bu oyunlar sizi içine çekecek ve oyunlara farklı bir bakış açısı kazandıracak.

Nintendo’nun 26 Mart’ta gerçekleştirdiği Direct sunumu aslında çok büyük bir etkinlik olarak görülmüyordu. Ancak Nintendo herkesi şaşırtmayı başardı. Pek çok oyuncu tarafından oynanan üç seri için koleksiyon paketlerini kendi platformlarına çıkaracaklarını duyurdu. BioShock, XCom 2 ve Borderlands için çıkacak olan paketler ek içerikleri de kapsıyordu. Sunumda oyunlarla ve hangi versiyonlarının geleceğiyle ilgili de detaylara yer verildi. Nintendo oyunların yayınlanması konusunda da ilginç bir kararın altına imza attı. izledi. Sunuma konu olan tüm oyunların 29 Mayıs 2020 tarihinde mağazada yer alacağı açıklandı.

BioShock Koleksiyonu

nintendo-switch-icin-3-buyuk-koleksiyon-paketi-geliyor

Bu koleksiyon paketiyle 3 oyunu birden deneyimleme şansınız olacak. BioShock: The Collection ile ödüllü BioShock serisinin unutulmaz dünyalarını ve anıtsal öykülerini keşfedebilirsiniz. BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition ile tüm tek oyunculu eklenti içerikleri arasında Rapture ve Columbia şehirlerine yolculuk yapın. Hayatınız için savaşın. Dalgaların derinlerinde ve bulutların üstünde düşmanlarınızı alt edin. Grafiklerin tamamen yenilendiği Remastered versiyonlar sayesinde yenilikçi bir oynanış sunuluyor.

  • BioShock Remastered: Toplumun en büyük zihinlerinin, bir adamın kibiri tarafından yaratılan distopik bir kabusa dönüşen denizaltı şehri Rapture’ı keşfedin.
  • BioShock 2 Remastered: Kayıp Küçük Kardeşini kurtarmak için ölüm kalım misyonu üzerine korkunç bir Big Daddy prototipi olan Subject Delta’nın gözünden Rapture’a bakın.
  • BioShock Infinite: The Complete Edition: Bulutların üzerinde uçan bir şehre seyahat etmeli ve Elizabeth adında bir kadını kurtarmalısınız.

Borderlands Legendary Collection

nintendo-switch-icin-3-buyuk-koleksiyon-paketi-geliyor

Nintendo’nun yaptığı açıklamaya göre serinin son oyununun heyecanı şu an için maalesef Switch’e taşınmıyor. Ancak ilk 2 oyunun Switch’de oynanabileceğinin müjdesi verildi. Nintendo Switch için gelecek bu iki Borderlands oyunu Borderlands Legendary Pack içinde yer alacak. Peki bu paket neleri kapsıyor?

Borderlands Legendary Collection ile üç kez kargaşa, üç kez ganimet ve üç kez aksiyon yaşayın! Haydutları ve canavarları öldür, güçlü silahlar topla ve hatta evreni Borderlands: Yılın Oyunu Sürümü, Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel’e kaydederek her oyun için yığınla bonus eklenti içeriği ve 100 saatin üzerinde oyun süresini deneyimle.

  • Üç oyuncunun da tek başına veya yerel iki oyunculu bölünmüş ekranlı veya dört oyunculu çevrimiçi oyunla birlikte oynamanın keyfini çıkarın
  • Borderlands: Yılın Oyunu Sürümü – Her şeyi başlatan, içerik ve geliştirmelerle dolu kooperatif atıcı-yağmacıyı keşfedin! Bazilyonlarca silahı, her biri benzersiz RPG becerilerine sahip dört tetik mutlu paralı askerden biri olarak donatın. Eski bir Vault’un içinde olduğu söylenen güçlü uzaylı teknolojisinin peşinde yasadışı ıssız gezegen Pandora’yı ele geçirin.
  • Borderlands 2 – Pandora’yı kötü beyni ve kurumsal CEO’su Handsome Jack’i kurtarmaya çalışan altı tonoz avcısından biri olarak oynayın. Yeni arkadaşlar edin, onları bazilyon silahlarla donat ve intikam ve kurtuluş için acımasız bir arayışla yanlarında savaş.
  • Borderlands: The Pre-Sequel – Borderlands 2 kötü adam Yakışıklı Jack’in ve onun iktidara yükselişinin ardındaki hikayeyi keşfedin. Borderlands ve Borderlands 2 etkinlikleri arasında yer alan The Pre-Sequel, size yepyeni bir oyun ve oyuncuların sevdiği Shooter ve RPG türlerinin karışımlı füzyonunu sunuyor.

XCom 2 Koleksiyonu

nintendo-switch-icin-3-buyuk-koleksiyon-paketi-geliyor

Nintendo Switch ile XCom 2’de küresel bir direnişi ateşleyin ve Dünya’yı uzaylı işgalinden kurtarın. Ödüllü strateji oyununu ek içeriklerle oynamanız 29 Mayıs’tan itibaren mümkün olacak.

XCOM® 2

Uzaylılar, kötü planlarını gizlice saklarken insanlık için parlak bir gelecek vaat ederek Dünya’yı yönetir. İmkansız ihtimallerle karşı karşıya kalan bir gerilla gücünün lideri olarak, uzaylı tehdidini ortadan kaldırmak ve insan ırkını yok olmaktan kurtarmak için küresel bir direnişi ateşlemelisiniz.

XCOM® 2: Seçilenlerin Savaşı

Bu genişleme, yeni Kahraman sınıfları, güçlü yeni düşmanlar, yeni görevler, ortamlar ve stratejik oyunlarda artan derinlik gibi ADVENT ile mücadelede kapsamlı yeni içerikler ekliyor.

Bu DLC ile oyuna eklenen içerikler ise şu şekilde; Resistance Warrior Pack, Anarchy’s Children, Alien Hunters, Shen’s Last Gift. Her bir paketin içeriği ise aşağıda yer alıyor.