Ana Sayfa Espor fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası Heyecanı Başlıyor!

fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası Heyecanı Başlıyor!

297
0
fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası Heyecanı Başlıyor!
fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası Heyecanı Başlıyor! - GAMER İN TURKEY

fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası Heyecanı Başlıyor Ülkemizde düzenlenen resmi PUBG turnuvası olan fatPay PUBG Türkiye Şampiyonasının ayrıntıları belli oldu. Turnuva profesyonel ve amatör olarak iki farklı şekilde düzenlenecek.

E spora büyük katkıları olan fatPay bu turnuvanın da ana sponsorları arasında yer alıyor. Profesyonel ve amatör olarak iki farklı seviyede düzenlenecek olan turnuvanın detayları İstanbul Wildcats sosyal medya hesapları üzerinden açıklandı.

28 – 29 Mart tarihlerinde başlayacak olan grup maçlarında 24 takım yer alacak. Bu aşamanın ardından 3 Nisan tarihinde eleme mücadeleleri start alacak. 4 – 5 Nisan tarihlerinde ise sıralamada ilk 16’da yer alan takımlar final mücadelelerine katılma hakkını elde edecek. Final aşamasının başlangıç tarihi ise 11 Nisan olarak belirlendi. 11 – 12 Nisan tarihleri arasında toplamda 30 final, 18 eleme mücadelesinin ardından 18 – 19 Nisan tarihilerinde fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası şampiyonunu belirleyecek. Profesyonel seviyede düzenlenecek olan turnuvanın mücadele takvimi bu şekilde olacak. Turnuvada yer alacak takımlar ise henüz resmi olarak ilan edilmedi. İlerleyen günlerde organizasyonun profesyonel seviyede ve amatör seviyede turnuvada mücadele edecek takımlar listesini açıklaması bekleniyor.

fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası Heyecanı Başlıyor! Amatör seviyede fastPay PUBG Türkiye Şampiyonasının başvuru tarihleri hakkında da organizasyondan resmi açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre 27 – 31 Mart tarihleri arasında amatör seviyedeki turnuvanın kayıtları devam edecek. Bu turnuvada yer alçak takımların yarışacağı ödülde açıklandı. fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası Amatör seviye ödülü 10.000 TL olarak açıklandı. Bu turnuvanın maç takvimi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. İlerleyen günlerde organizasyon tarafından maç takviminin de açıklanması bekleniyor. PUBG ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.