Ana Sayfa Mobil Black Desert 2.Yıl Kutlamalarıyla Birlikte Sınıfları Güncelliyor

Black Desert 2.Yıl Kutlamalarıyla Birlikte Sınıfları Güncelliyor

361
0
Black Desert 2.Yıl Kutlamalarıyla Birlikte Sınıfları Güncelliyor
Black Desert 2.Yıl Kutlamalarıyla Birlikte Sınıfları Güncelliyor

İkinci yaşın kutlu olsun Black Desert Türkiye ve MENA! Maceracıların kutlama döneminde elde edebileceği özel giriş ödüllerinden Hot Time etkinliğine kadar seçebilecekleri çeşitli etkinlik alternatifleri olacak. Ayrıca, Savasçı ve Okçu sınıfları için Aktarım güncellemesi, oyuna yeni boyut katacak yenilikleri beraberinde getirecek.

Black Desert Türkiye ve MENA ikinci yıl kutlamaları kapsamında Maceracılar bu hafta gerçekleşecek çeşitli etkinliklere katılabilecek. 1 Ocak 2020 tarihine kadar tüm oyuncular oyuna giriş yaparak 500 TL değerinde inci eşyaları kazanabilecekleri günlük giriş ödülleri etkinliği de gerçekleşecek. İkinci yıldönümüne özel giriş ödülleri ise 18 Aralık tarihine kadar gerçekleşecek ve Boss Savunma Teçkizatı Kutusu gibi çeşitli eşyalar sunacak.

6 – 8 Aralık tarihleri arasında, +%500 Level EXP ve +%50 Beceri EXP tüm Maceracılara verilecek. Ayrıca, Maceracılar 24 Aralık tarihine kadar Mammore etkinliğine katılarak 100 Katkı Puanı EXP ve yükseltme için çok değerli bir eşya olan Valks’ın Tavsiyesi (+100) kazanabilecek. Bu ödüller “Mammore’u Alt Et” etkinliğini tamamlayarak elde edilebilirken, Mammore’u yendikten sonra NPC satıcısına 3 adet Mammore’un Pençesi teslim edilerek alınabilecek. TRI  derecede eşya da önemli kazanımlardan biri olacak, bu etkinliği sakın kaçırmayın! Ayrıca Olağanüstü Eski Ay Aksesuarları etkinliği, DUO( Hilal Muhafızı Yüzüğü, DUO Narc Kulak Aksesuarı, DUO Şahmeran Kemeri,  DUO Ogre Yüzüğü gibi üst seviye eşyaların alınabileceği yerlerde devam ediyor. . Aynı zamanda, sadece Türkiye bölgesindeki oyunculara özel yapılan Nazar Boncuklu hediye eşyalarını da oyun içerisinde bulabilirsiniz..

Savasçı ve Okçu sınıfı için yapılan bu yeni güncelleme Aktarım ile Maceracılar artık kendi sınıflarına farklı güç katabilecekleri Savaşçı Ruh ve Lemoria’nın Tüyü becerilerini kullanarak, sınıflarını geliştirmek için yeni maceralara atılabilecekler. Aktarım Güncellemesi için seçilmiş sınıflar, yeni özellikleri kullanarak Maceracılara güç veren ana silahlar olan, Savaşçı için Uzun Kılıç ve Kalkan,  Okçu için ise Uzun Yaylarını yükseltebilirler. Aktarım güncellemesi özellikleri Kara Ruh görevlerini tamamlayan ve 56. seviyeye ulaşanlar için aktif olacak.

Aktarım güncellemesini kutlamak için, 17 Aralık tarihine kadar oyun içi özel etkinlikler devam edecek. Maceracılar, bu süre boyunca başka bir sınıf aracılığıyla kazandıkları Level EXP ve Beceri EXP’in yaklaşık %50’sini aktarım güncellemesini kutlamak için aktarabilecek. Bu etkinlikler sürerken, 50 ile 60 arasındaki seviyelere ulaşanlar, ulaştıkları seviyeye bağlı olarak  Ekstra Level EXP Parşömeni, Ekstra Beceri EXP Parşömeni , Eşya Düşürme Artış Parşömeni (60 dk.), Kutsanmış Elçi Parşömeni (100 dk.), Altın Külçe 100G ve Valks’ın Tavsiyesi (35-45) gibi çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Aynı zamanda, Maceracılar Black Desert Türkiye ve MENA’da Türkiye temalı düzenlenmiş arka planın da keyfini sürebilecekler. Türk bayrağının simgesi olan beyaz hilal ve yıldız , ikinci sene etkinliklerini kutlamak için iyi bir tercih gibi görünüyor.

Black Desert Türkiye ve MENA ile ilgili daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.