Ana Sayfa PC Suicide Squad: Kill the Justice League Resmi Olarak 2024’e Ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League Resmi Olarak 2024’e Ertelendi

70
0
Suicide Squad: Kill the Justice League Resmi Olarak 2024'e Ertelendi

Çıkmasına bir aydan biraz daha uzun bir süre kalan Suicide Squad: Kill the Justice League, önümüzdeki yıla ertelendi.

Rocksteady tarafından geliştirilen online co-op aksiyon shooter oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, Mayıs ayında planlanan çıkışından Şubat 2024’e ertelendi. Bu karar, daha önce Mart ayında yapılan bir erteleme haberinin ve Şubat ayında hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından olumsuz tepkilerle karşılanan yeni oynanış görüntülerinin yayınlanmasının ardından geldi.

İlk olarak Ağustos 2020’de ortaya çıkan Rocksteady’nin Suicide Squad oyunu, Harley Quinn ve Captain Boomerang gibi popüler DC kötü karakterlerinin, hükümet ajanı Amanda Waller tarafından tehlikeli görevlere gönderildikleri bir çizgi roman serisine dayanıyor. Ayrıca yeni çıkacak olan bu oyun, Arkham oyunlarıyla da bağlantılı. Ancak Rocksteady’nin bir sonraki büyük oyununu oynamak için hala heyecanlıysanız, yaklaşık bir yıl beklemeniz gerekecek.

Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan bir açıklama, oyunun 2 Şubat 2024’e kadar çıkmayacağını ortaya koydu.

Geliştirici Rocksteady, “Oyunu, oyuncular için en kaliteli hale getirmek için gereken zamanı ayırmak gibi zor ama gerekli bir karar aldık,” diye yazdı.

“Oyunun oyuncular için en kaliteli deneyimi sunması için gereken zamanı ayırmak gibi zor ama gerekli bir karar aldık. Devam eden desteğiniz, sabrınız ve anlayışınız için muhteşem topluluğumuza teşekkür ederiz. Önümüzdeki aylarda paylaşacağımız çok daha fazla şey var ve sizi gelecek yıl Metropolis’te görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Rocksteady’nin, oyunun çıkmasına sadece altı hafta kala sekiz aylık bir erteleme duyurusu yapması pek de iyi bir görüntü değil. Kill The Justice League 2024’ün başlarına ertelenecek gibi görünüyor. Oyun çıkışını yaptığında; PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de mevcut olacak.