Ana Sayfa PC Jurassic World Evolution Ücretsiz Oldu!

Jurassic World Evolution Ücretsiz Oldu!

335
0
Jurassic World Evolution Ücretsiz Oldu!
Jurassic World Evolution Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store, bizlere oldukça heyecanlı bir yılbaşı süreci geçirdi. 15 gün boyunca her gün farklı bir oyunu ücretsiz hale getiren Epic Games, pek çok oyuncunun sevgisini kazandı. 15 günlük dönemi Cities: Skylines ile açan Epic adından söz ettiren birçok oyunu ücretsiz olarak dağıttı. Bu oyunlar arasında Metro: 2033 Redux, Stranded Deep, The Long Dark, Torchlight II, Inside ve Tropico 5 bulunuyordu. Ancak Epic Games Store’un ücretsiz oyun kampanyası henüz bitmedi.

2 yılı aşkın süredir haftalık olarak ücretsiz oyun hediye eden Epic Games Store, yılbaşı kutlamalarının ardından bu kampanyasına devam ediyor. Bu haftanın oyunu sizlere bir şehir kurma oyununu oldukça hatırlatsa da işin içerisinde dinozorların da bulunduğunu hatırlatalım. Jurassic Park Evolution’da takımadalardaki dinozor nüfusunu yükselt ve güvenli bir ortam kur. Çünkü bu iş çığrından çıkabilir, aynı filmlerdeki gibi…

Jurassic World Evolution oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 7 Ocak saat 19.00’a kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinden oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu iki oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Jurassic World Evolution

jurassic-world-evolution-ucretsiz-oldu

Muertes takımadalarının efsanevi adalarındaki operasyonda sorumluluğu üstlen ve dinozorların mucizesini, görkemini ve tehlikesini canlandır. Hayatın bir şekilde yolunu bulduğu belirsiz bir dünyada Bilim, Eğlence ya da Güvenlik çıkarlarına göre inşa et.jurassic-world-evolution-ucretsiz-oldu

Çevrelerindeki dünyaya göre düşünen, hisseden ve tepki veren dinozorları biyomühendislikle canlandır. Dinozorlarına eşsiz davranışlar, özellikler ve görünümler vermek için hayatın kendisiyle oyna, sonra kayıp dinozor DNA’sını bulma yolunda sürdürdüğün küresel arayışını finanse etmek için bu dinozorları elinde tut ve onlardan kâr elde et.
jurassic-world-evolution-ucretsiz-oldu
Büyük resmi kontrol etmek için derin yönetim araçlarını kullan ya da karada veya havada mücadelelerle yüzleşmek için işe doğrudan kendin el at. Seriden ve parmaklarının ucundaki onlarca yıllık Jurassic hikâyesinden ikonik karakterleri içeren yepyeni bir anlatımda adalarını genişlet ve kendi yolculuğunu belirle.