Ana Sayfa Espor League of Legends Türkiye Yeni Sezonu Canlı Yayında!

League of Legends Türkiye Yeni Sezonu Canlı Yayında!

258
0
league-of-legends-turkiye-yeni-sezonu-canli-yayinda

League of Legends Türkiye Yeni Sezonu Canlı Yayında! League of Legends’in ülkemizde 2021 yılı sezonu canlı yayın ile başlatılacak. Twitter üzerinde yapılan resmi paylaşım ile duyurulan canlı yayın duyurusuna linkten erişim sağlayabilirsiniz.

League of Legends 2021 sezonu 8 Ocak Cuma 2021 tarihinde resmi olarak start alacak. 2020 sezonu ise geçtiğimiz ay sona ermiş ve oyuncular ara sezon dönemine girmişti. Ara sezonun başlamasıyla beraber sezon sonu ödülleri de dağıtılmaya başladı. Bu yılki sezon sonu ödülü Şanlı Lucian olarak belirlendi. Sezonu altın ve daha üst seviyelerde bitiren oyuncular bu kostüme sahip olurken platin ve üzeri kullanıcılar ise bağlı oldukları lige yeni bir renk paketine sahip oldu.

League of Legends’in ülkemizdeki resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan duyuruda “2021 Sezonu 8 Ocak 18:00’da yapılacak canlı yayın ile başlayacak. Canlı yayını kaçırmayın!” şeklinde açıklamada bulundu. Bu duyuru ile birlikte başlayan geri sayım sonrasında heyecanda arttı. Heyecanın en üst seviyede olacağı yeni sezonda oyun severleri birçok yenilik bekliyor. LoLTürkiye adresi geçtiğimiz gün yaptığı paylaşım ile “Yeni sezonda kendinizi göstermeye hazır olun!” şeklinde bir açıklamada bulundu. Yeni sezonda bizi nasıl yeniliklerin beklediği konusunda henüz yapılan resmi bir açıklama yok.

League of Legends Türkiye Yeni Sezonu Canlı Yayında! 2021 sezonu tüm yenilikleri ve çok daha fazlasının tanıtım günü canlı yayın ile açıklanması bekleniyor. League of Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.