Ana Sayfa PC Far Cry 6 Hikaye Fragmanı Yayınlandı!

Far Cry 6 Hikaye Fragmanı Yayınlandı!

209
0
far-cry-6-hikaye-fragmani-yayinlandi

Far Cry 6 Hikaye Fragmanı Yayınlandı! 2021 yılında en çok beklenen oyunlarından olan Far Cry 6, Ubisoft’un yayınladığı hikaye fragmanı ile tekrardan gündeme geldi. Bu senenin en çok beklenen oyunları arasında yer alan Far Cry 6 da yer alıyor. Ubisoft, oyunun hikayesi ile ilgili bir fragmanı yayınladı. Video içerisinde genelde kötü karakter Anton ile yanındaki çocuğun yaşamış olduğu olaylar ele alınıyor.

Far Cry 6, 7 Ekim 2021 tarihinde piyasaya çıkarılacak. Oyun; Amazon Luna, Xbox Series X ­| S, Google Stadia, PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformları için çıkış yapacak.

far-cry-6-hikaye-fragmani-yayinlandi-2

Far Cry 6 fragmanı, oyunun hikayesini ele almakta…

Ubisoft tarafından yayınlanan oyunun fragmanı, hikayesi ve kötü karakter ile ilgili börden fazla detayı bizlere sunuyor. Daha önceki zamanlarda Far Cry yapımının kötü karakteri hakkında birden fazla ifadeye rastlamıştık. Fakat karakter ile ilgili büründüğü kişilik hakkında bir şey görmemiştik.

Serinin şimdiye kadarki en kötü karakteri Anton olacak.

Yayınlanan fragman videosunun sonunda kötü karakterin, bir kişiyi öldürmesi için yanındaki çocupa bir silah verdiğini görüyoruz. Bu durum da Anton adlı karakterin ne denli gözü kara ve acımasız olduğunu gösteriyor. Daha öncelerde yapılan açıklamalarda da serinin en kötü karakteri olacağı zaten söylenmişti.

Far Cry 6 Hikaye Fragmanı Yayınlandı! Yine fragman videosuna bakılırsa oyun grafikleri ve kaplama kalitesinin oldukça iyi olduğunu belirtebiliriz. Bunun yanında karakterin konuşması esnasında ki ağız animasyonları da oldukça yerli. Harita tasarımı ve çevre detayları açısından inceleyecek olursak da o bölgenin atmosferi gayet iyi bir şekilde yansıtılıyor.

Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=nzaHfpL2AdA