Ana Sayfa PC Epic Games, 60 TL Değerinde Bir Kupon İle Geliyor!

Epic Games, 60 TL Değerinde Bir Kupon İle Geliyor!

164
0
epic-games-60-tl-degerinde-bir-kupon-ile-geliyor

Epic Games, 60 TL Değerinde Bir Kupon İle Geliyor! Steam’e rakip olarak piyasaya giriş yapmış olan Epic Games Store, oyunculara 60 TL değerinde bir kupon hediye edecek. Epic Games Store, haftalık yayınladığı ücretsiz oyunların yanında oyuncularının indirimli oyunlar alabilmesi için de kuponlar hediye ediyor.

Son olarak geçmiş olduğumuz haftalarda PC Gaming Simulator ve Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse oyunlarını ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, şimdi ise 60 TL değerindeki kuponu oyuncularına sunuyor. Kuponu hesabınıza tanımlayabilmek için yapmanız gereken ise Epic Games kampanyalarından haberdar olabilmek için e-posta listesine kayıt yaptırmak.

epic-games-60-tl-degerinde-bir-kupon-ile-geliyor-2

Epic Games Store tarafından verilen kupon nasıl temin edilir?

İlk yapmanız gereken Epic Games Store uygulamasını açıp ana sayfada bulunan Kaydol ve Tasarruf Et butonuna tıklamak olacak. Bu aşamada kampanyayı açıklayan bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Sonrasında iletişim tercihleri butonuna tıklayıp Epic Games hesabınıza giriş yapmanız gerekecek.

Gelen bu sayfada yer alan E-postalara Abone Ol/Abonelikten Ayrıl sekmesindeki kutucuğu işaretleyerek işlemi tamamlamış olacaksınız. Epic Games, kuponun hesabınıza tanımlanma süresinin 24 saati bulabileceğinin altını çiziyor.

Epic Games tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre etkinlik, hesap başına tek bir kupon ile sınırlı kalacak. Hesabınıza tanımlanmış olan kuponu 16 Kasım TSİ 10:59 tarihine kadar kullanabileceksiniz. Ayrıca etkinlik sona erdiğinde kuponları süresi dolacak ve hesaplardan da silinecek. 79.99 TL ve üzerindeki tüm oyunlarda indirim kuponu olarak kullanılabilecek. Epic Games ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.