Ana Sayfa PC PUBG 2 İçin Haberler Gelmeye Devam Ediyor!

PUBG 2 İçin Haberler Gelmeye Devam Ediyor!

164
0
pubg-2-icin-haberler-gelmeye-devam-ediyor

PUBG 2 İçin Haberler Gelmeye Devam Ediyor! Dünya genelinde milyonlarca oyun severin oynadığı PUBG’nin, yeni oyunu hakkında haberler çıkmaya devam ediyor. Sızan bilgiler yeni oyun PUBG 2’nin, 2022 yılında oyun severlere sunulacağını gösteriyor. Piyasaya ilk çıktığı günden bu yana geniş bir oyuncu kitlesini içine alan oyun her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yeni oyun söylentileri son aylarda sıkça karşımıza çıkarken PUBG tarafından bu konu ile ilgili resmi bir açıklama ise yapılmış değil.

PUBG 2 hakkında her geçen gün yeni bir söylenti ortaya çıkıyor. Son olarak PlayerIGn tarafından yapılan sızıntıya göre oyunun önümüzdeki sene içerisinde gelebileceği ve devam niteliğinde olacağı açıklandı. Devam niteliğindeki oyunun yalnızca bilgisayar versiyonunu kapsayacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

pubg-2-icin-haberler-gelmeye-devam-ediyor-2

PUBG 2 İçin Haberler Gelmeye Devam Ediyor! PlayerIGN dışından DrasseL isimli PUBG profesyonel oyuncusu da PUBG 2 ile ilgili sızıntılar yapmıştı. Yeni oyunun 2051 yılında geçeceğini ancak PUBG: New State ile alakası olmayacağını New State’in sadece mobil deneyim için geliştirilen bir oyun olduğunu söyleniyor. Tüm bu söylentilerin resmiyete kavuşması için PUBG tarafından konu ile ilgili resmi açıklamaların yapılması gerekiyor. PUBG 2 için sızıntıların doğruluğu için 2022’ye kadar beklemek gerekecek. Ancak ilerleyen haftalarda konu ile ilgili şirket tarafından resmi açıklama yapılması da beklentiler arasında yer alıyor. PUBG ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.