Ana Sayfa PC Call of Duty Warzone Yeni Haritası Ertelendi!

Call of Duty Warzone Yeni Haritası Ertelendi!

171
0
call-of-duty-warzone-yeni-haritasi-ertelendi

Call of Duty Warzone Yeni Haritası Ertelendi! Warzone yeni haritası, Call of Duty Vanguard ilk sezonu ve özel anti virüs programı Ricochet’in yayınlanma tarihleri resmi olarak ertelendi. Call of Duty Vanguard’ın piyasaya çıkış tarihi ile oyuna eklenmesi planlanan yeni Call of DutyWarzone haritası Pasific Map’in oyuna dahil edileceği tarih ertelendi. Öte yandan olumsuz inceleme yağmuruna tutulan Call of Duty Vanguard bu 22 Kasım tarihine kadar ücretsiz olarak oyun severlere sunulmuştu.

call-of-duty-warzone-yeni-haritasi-ertelendi-2

Call of Duty: Vanguard oyuncuları ise yeni Warzone haritasına 24 saat önce erişim hakkına sahip olacak. Ayrıca Call of Duty: Vanguard birinci sezonu da aynı takvim çerçevesinde 2 Aralık tarihinden 8 Aralık tarihine ertelendiği açıklandı. Activision’ın büyük umutlar beslediği hile tasarımcılarını ve hile kullananlar için geliştirilen Ricochet Anti-virüs yazılımı da oyun ile aynı gün yayına sunulacak.

Call of DutyWarzone Yeni Haritası Ertelendi! Activision tarafından Vanguard sezon başlangıcı, Ricochet’in oyuna dahil edileceği tarih ve Warzone yeni haritasının neden 8 Aralık tarihine ertelendiği hakkında bir açıklama yapılmadı. Ancak merak ile beklenen Halo Infinite hikaye modunun da 8 Aralık tarihinde çıkacağını hatırlatalım. 343 Industries sürpriz bir karar ile Halo Infinite’ın çok oyunculu modunu 15 Kasım’da oyun severlerin beğenisine sunmuştu. Call of Duty Warzon ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.