Ana Sayfa PC PUBG’ye Dağ Bisikleti Eklentisi Geliyor!

PUBG’ye Dağ Bisikleti Eklentisi Geliyor!

160
0
pubgye-dag-bisikleti-eklentisi-geliyor

PUBG’ye Dağ Bisikleti Eklentisi Geliyor! Battle Royale türünün en popüler oyunları arasında yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds yapımcısı Krafton her geçen gün oyunu daha da iyi hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Oyuncuların isteklerini de göz önünde bulunduran stüdyo birçok isteği güncellemeler ile yerine getirmişti. Şimdi ise 15.1 güncellemesi ile oyunculara karlı dağları artık dağ bisikletleri ile aşmalarını sağlayacak yeniliği getiriyor.

pubgye-dag-bisikleti-eklentisi-geliyor-2

PUBG haritasının her bölümünde karşımıza çıkacak bu bisikletleri katlanmış halde bulacağız. Hızlanıp zıplanabilecek ve tek teker üzerinde de sürebileceğiniz bisikletler ile BMX tutkunuz açığa çıkacak. Ayrıca bisikletler ölümsüz olacak. Yani bu oyuncakların diğer eşyalar gibi bir can barı olmayacak. Öte yandan bisikletler tamamen sessiz araçlar olduğunu da hatırlatalım. Ulaşımınızı hızlandırırken sessiz bir araca sahip olarak avantaj sağlayacağınızı unutmayın. Dağ bisikletlerinin bir diğer özelliği ise tek kişi kullanımın yanı sıra iki kişi olarak da kullanılabilecek.

PUBG’ye Dağ Bisikleti Eklentisi Geliyor! Her an daha da iyi bir PUBG için çalışmalarını sürdüren Krafton’un önümüzdeki haftalarda ne gibi yenilikler ile karşımıza çıkacağı merak ediliyor. 15.1 güncellemesi ile gelecek olan Dağ bisikleti için Krafton’un verdiği tarih PC platformuna 1 Aralık, konsol için ise 9 Aralık olarak açıklandı. Dağ bisikletinin yanı sıra pek çok yenilikte bu güncellemede bizleri bekliyor. PUBG ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.