Ana Sayfa PC Counter-Strike 2 İçin Gelen Yeni Güncelleme ile Tavuklar Artık Yüzebiliyor!

Counter-Strike 2 İçin Gelen Yeni Güncelleme ile Tavuklar Artık Yüzebiliyor!

Ayrıca oyuna oynanabilir iki yeni harita daha eklendi. Oyunda yer alan nesneler ve su arasındaki etkileşimler geliştirildi ve oyunun animasyonlarını iyileştirildi.

54
0

Valve, ilk olarak Mart ayında duyurulan ikonik birinci şahıs nişancı oyununun merakla beklenen Source 2 destekli sürümü Counter-Strike 2 üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu Yaz gerçekleşecek olan çıkışından önce, oyun için küçük bir güncelleme daha açıkladılar.

Counter-Strike 2’ye yapılan en önemli ve şüphesiz en önemli ekleme, oyunun ikonik tavuklarının yeni keşfedilen yüzme yeteneği. Geliştiricilere göre, Counter-Strike’ın ikonik kuşlarına suda nasıl düzgün bir şekilde gezineceklerini öğretmek için “uzun ve kapsamlı bir eğitim seansı” gerekti. YouTube kullanıcısı Karma tarafından paylaşılan kısa bir video, tavukların yeni yüzme animasyonlarını sergiliyor ve bize CS2’nin etkileyici suyuna bir bakış sunuyor.

Daha küçük ve daha az kayda değer güncellemelere gelince, Deathmatch ve Casual oyun modlarına iki yeni harita: Ancient ve Anubis eklendi. El bombası / su etkileşimi ses ayarları, koşarken çömelirken oluşan kafa animasyonunu ve hareketsiz durma ile hareket etme arasında hızlı bir şekilde geçiş yaparken oluşan ayak animasyonu geliştirildi. Silahlar ile su arasındaki etkileşimi geliştirerek silahların artık suya düştüğünde suyun sıçramasına neden oluyor.

Ancient haritasının yenilenmiş hali:

Anubis haritasının yenilenmiş hali:

Bu güncelleme Counter-Strike 2 tavuklarını geliştiren ilk güncelleme değil. Valve daha önce de tavuklara Molotof kokteyli atarak onları kızartmak için eğlenceli bir etkileşim sunmuştu.

Temmuz ayında Valve, CS2 için bir güncelleme paylaşarak Deathmatch ve Casual oyun modlarına Overpass ve Vertigo haritalarını ekledi, Wingman oyun modunu getirdi, birçok hatayı düzeltti ve daha fazlasını yaptı.

CS:GO’daki versiyonu gibi çok sayıda su birikintisi içeren Overpass’in yayınlanması, kapalı betaya erişimi olan oyuncuların oyunun geliştirilmiş su fiziğini ilk elden deneyimlemelerine olanak tanıdı. Söz konusu oyuncular tarafından paylaşılan demolara göre, su artık daha gerçekçi davranıyor, gerçek dünyada akacağı ve dalgalanmalar yaratacağı doğal şeklini taklit ediyor.

CS2 için gelen bu yeni güncellemeleri nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlara bekliyoruz. Ayrıca oyunla ilgili açıklanan diğer detayları incelemek isterseniz buraya tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz.