Ana Sayfa Konsol Epic Games Store, “Offworld Trading Company” Oyununu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, “Offworld Trading Company” Oyununu Ücretsiz Yaptı!

337
0
Epic Games Store,
Epic Games Store, "Offworld Trading Company" Oyununu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar sunuyordu. Bu haftaki oyun ise Offworld Trading Company oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games, Steam’e göre pazara yeni atılmış olsa da hızlıca yükselmeye devam ediyor. Kendisine özel olarak çıkarttırdığı oyunların (Detroit: Become Human) ve ücretsiz olarak dağıttığı oyunların bundaki etkisi çok büyük. Epic Games’in mağazası oyunlar açısından da oldukça zengin ancak her hafta dağıttıkları ücretsiz oyunlarla kullanıcıların beğenisini fazlasıyla sağlamış durumdalar. Bu sayede Steam’e karşı büyük bir rakip olan Epic Games yeni, özel ve ücretsiz oyunlarla gelişmeye devam ediyor.

2020 ile sona ereceği düşünülen kampanya tüm hızıyla devam ediyor. Epic Games Store bu hafta Offworld Trading Company isimli oyunu ücretsiz olarak oyuncularına hediye ediyor.

Offworld Trading Company

epic-games-store-offworld-trading-company-oyununu-ucretsiz-yapti

Stardock ve Mohawk Games tarafından geliştirilen oyun 2016 yılında çıkış yaptı. Tycoon türündeki Offworld Trading Company gerçek zamanlı strateji türünü seven oyuncuları da kendisine çekecek özellikleri barındırıyor. Oyun, Civilization IV’ün baş tasarımcısı Soren Johnson’ın liderliğinde geliştirildi.

Oyunun en büyük özelliği Mars’ta geçmesi. Evet, artık ticareti uzay boyutuna kadar genişlettiğimiz bir gelecekte geçiyor. Offworld Trading Company ile Mars’ta ticaret yapmaya başlayacaksınız. Oyun çok gerçekçi şekilde tasarlanmış. Ayrıca geliştirici ekip detaylarla o kadar ilgilenmiş ki takip etmeniz gereken pek çok şey bulunuyor. Çok detaylı bir oyun olması nedeniyle oyuna pür dikkat konsantre olmanız gerekiyor.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Bu Oyun Hakkında

Mars’ta koloniler kuruldu. Şimdi Dünya’nın en büyük ticari devleri bu kolonileşmeyi destekleyecek şirketler kurmaya davet edildi. Civilization IV’ün baş tasarımcısı Soren Johnson tarafından geliştirilen bu hızlı ekonomiyle ilgili gerçek zamanlı strateji oyununda pazara hükmetmek için kıyasıya bir mücadele veriliyor.

Servetini Kazanmak için Mars’ta Yatırım Yap

Uzay seyahatinin gerçeğe dönüşmesi ve Dünya’daki ulaşılması kolay kaynakların azalması ile umutlu insanlar servetlerini kazanmak için gözlerini sıradaki hedeflerine; Mars’a diktiler.

Büyük Marslı İşletmeleri’nin Başlangıç Noktasını Keşfedin

Dinamik tek oyunculu macera modunda Mars’taki kolonileşme çabasının kaderini belirle. Birden fazla türde CEO, Mars’ın geleceğine nasıl hükmedecekleri konusu ve bu konudaki motivasyonlarını bulmak için saatlerce keşifler yapıyorlar.
epic-games-store-offworld-trading-company-oyununu-ucretsiz-yapti

Çok Oyunculu Yeni Maceraları Deneyimle

Sekiz oyuncuya kadar destekleyen sağlam ve heyecan verici çoklu oyuncu moduyla hiçbir oyun birbirinin aynısı olmayacak! Sen ve rakiplerinin seçtiği dört başlangıç şirketine ve biriktirdiğiniz kaynaklara göre piyasalar dalgalanacak.

Rakiplerin Seni Kontrol Etmeden Sen Piyasayı Kontrol Et

Silahların tabanca veya bombalar değil, pazar güçlerin. Kazanmak için çıkaracağın kaynaklar, satacağın ve alacağın mallar, gezegenin heyecan verici yeraltı dünyasıyla etkileşimin ve hangi stokları ne zaman alacağın ile ilgili zorlu kararlar vermelisin.