Ana Sayfa PC Detroit: Become Human’ın PC’ye Geleceği Tarih Açıklandı!

Detroit: Become Human’ın PC’ye Geleceği Tarih Açıklandı!

361
0
Detroit: Become Human’ın PC’ye Geleceği Tarih Açıklandı!
Detroit: Become Human’ın PC’ye Geleceği Tarih Açıklandı!

Detroit: Become Human’ın PC’ye Geleceği Tarih Açıklandı! 2018 yılının Nisan ayında PS4’e çıktığı anda birçok oyuncu tarafından ilgi gören oyun PC platformu için de çıkmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz senenin Nisan ayında çıkan oyun büyük beğeni toplammıştı. Quantic Dream’in tasarladığı oyun PS4 için özel olarak üretilmişti. Ancak Epic Games’in pazarlama stratejisi sayesinde oyunu PC oyuncuları da oynayabilecek. Quantic Dreams ile anlaşan Epic Games’de yayınlanacak olan oyun, PC platformu için yalnızca Epic Games Store’da satılacak.

Quantic Dreams’in 2 oyununu daha mağazasına ekleyen Epic Games yakında Detroit: Become Human’ı da onların yanına eklemek istiyor. HeavyRain ve Beyond Two Souls halihazırda Epic Games Store’da satın alınabilir durumda.

Quantic Dream oyunun 12 Aralık 2019 tarihinde Epic Games Store üzerinden satın alınabileceğini duyurdu. Daha önce oyunla ilgili anlaşma duyurulduğunda Epic Games buna özel olarak oyunu 20TL’ye satışa çıkarmıştı. Maalesef oyunu şimdi almak isteyen oyunseverler o kadar ucuza elde edemeyecek. Oyunun güncel ön sipariş fiyatı 142TL olarak belirlendi.

Detroit Become Human Pc platformuna Türkçe altyazı desteği ile gelecek. Ayrıca oyunun PC versiyonu 4K ve 60FPS’i oyunseverlere sunacak.

Detroit: Become Human’ın PC’ye Geleceği Tarih Açıklandı!

Detroit: Become Human’ın tanıtım yazısı:

Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.

Üç farklı android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.

Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?

Konusu itibariyle bir hayli ilgi çekici olan oyun, bilim-kurgu hayranlarının da dikkat etmesi gereken oyun içine çeken bir havaya sahip. Oyun, 2038 yılında, yakın gelecekte insanların teknolojik olarak ayrı bir çağa geçiş yaptığı, yapay zekâların hayatımıza hükmettiği bir zaman diliminde geçiyor. İnsanlar ile insansı robotların (android) ortak yaşamını konu alıyor. Gelişen teknoloji ile insansı robotlar neredeyse insanlardan ayrırt edilemez hale gelmişlerdir ama netice olarak insan ırkına hizmet etmek için üretilmektedirler. Androidlerin köle gibi çalıştığı bu dünyada işsizlik de doğal olarak artmış ve insanlar Androidlere karşı fazlasıyla tepkili.